ایلنا نوشت: غزال نظر، بازیگر سینما و تلویزیون، از درگیر شدن خودش و مادرش با بیماری کرونا خبر داد.
غزال نظر، بازیگر سینما و تلویزیون که اخیرا در سریال «احضار» ایفای نقش کرده بود، مبتلا به کرونا شده و همراه با مادرش در منزل تحت درمان است.
او درباره شرایط جسمی‌اش گفت: «چند روزی است که من و مادرم به کرونا مبتلا شده‌ایم. فعلا در خانه هستیم و تحت نظر پزشک دارو مصرف می‌کنیم.»
نظر ادامه داد: «خوشبختانه من درگیری ریه ندارم اما ریه مادرم پنج درصد درگیر شده است. امیدوارم هر چه زودتر این بیماری از بین برود و آرامش و سلامتی به مردم بازگردد.»
غزال نظر در سال ۱۳۸۵ با فیلم تلویزیونی «تنگنا» جلوی دوربین رفت و پس از آن در فیلم‌های «بی‌پولی» (۱۳۸۶)، «آینه شیطان» (۱۳۹۵)، «تا ده بشمار» (۱۳۹۶)، «مقیمان ناکجا» (۱۳۹۶)، «هزارتو» (لابیرنت) (۱۳۹۷)، «شین» (۱۳۹۷)، «یک آرایش ساده» (۱۳۹۹) و «قطع فوری» (۱۳۹۹) و سریال‌های «ملکاوان» (۱۳۹۸) و «احضار» (۱۳۹۹) به ایفای نقش پرداخته است.
۲۵۵۷
حتما نام آمازون، بزرگترین و مشهورترین فروشگاه آنلاین خرده فروشی در جهان را بارها شنیده اید. این کمپانی که در بیشتر کشورهای دنیا شعبه دارد، با قیمت نازل محصولات و خدمات بی نظیری که ارائه می‌کند توانسته است علاوه بر شهرت، در بین مردم محبوبیت نیز به دست آورد.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source