چهارمین جشنواره و هفته فیلم ایران در شهر توکیو ژاپن با نمایش فیلم‌هایی چون «سارا و آیدا»، «خانه‌ای در خیابان چهل‌ویکم» و «ویلایی‌ها» در حال برگزاری است.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، چهارمین جشنواره و هفته فیلم ایران در ژاپن، توسط رایزنی فرهنگی سفارت ایران در ژاپن و با همکاری اداره‌کل همکاری‌های فرهنگی و امور ایرانیان خارج از کشور سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، بنیاد فارابی، شهرداری میناتوی توکیو، یونی فیلم ژاپن و موسسه Only Heart در توکیو برگزار می‌شود.
در این دوره که از ۲ تا ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ در حال برگزاری است، هر روز، چهار اکران برای علاقه‌مندان و فرهنگ‌دوستان ژاپنی، ارائه می‌شود. دو فیلم «سارا و آیدا» و «خانه‌ای در خیابان چهل‌ویکم» که توسط رایزنی فرهنگی و به صورت مستقل ترجمه و زیرنویس شده است، از جمله این آثار هستند. همچنین فیلم‌ «ویلایی‌ها» و  مستند دفاع مقدس با نام «۱۸ درصد» در این جشنواره اکران می‌شوند.
 رایزنی فرهنگی سفارت ایران در ژاپن از سال ۱۳۹۷ تاکنون، ۱۲ فیلم بلند ایرانی را ترجمه و زیرنویس کرده که علاوه بر نمایش در این چهار دوره جشنواره و هفته فیلم، در اختیار موسسات فرهنگی، ایرانیان و دانشجویان مقیم، علاقه‌مندان ژاپنی و همچنین فارسی‌آموزان ژاپنی قرار گرفته است.
۵۷۵۷
حتما نام آمازون، بزرگترین و مشهورترین فروشگاه آنلاین خرده فروشی در جهان را بارها شنیده اید. این کمپانی که در بیشتر کشورهای دنیا شعبه دارد، با قیمت نازل محصولات و خدمات بی نظیری که ارائه می‌کند توانسته است علاوه بر شهرت، در بین مردم محبوبیت نیز به دست آورد.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source