ایسنا نوشت: جیمز پترسون نویسنده مشهور آمریکایی در واقع رمانی برای «دالی پارتن» خواننده زن انگلیسی زبان می‌نویسد که گفته می‌شود قرار است ماه مارس سال 2022 روانه بازار کتاب شود.
جیمز پترسون نویسنده مشهور آمریکایی در واقع رمانی برای «دالی پارتن» خواننده زن انگلیسی زبان می‌نویسد که گفته می‌شود قرار است ماه مارس سال 2022 روانه بازار کتاب شود.
جیمز پترسون بیشتر به خاطر نوشتن رمان‌های تخیلی‌اش در مورد الکس کراس شناخته شده ‌است. در سال ۲۰۱۶ میلادی فوربز او را پردرآمدترین نویسنده سال معرفی کرد. دارایی او در ول دههٔ اخیر حدود ۷۰۰ میلیون دلار آمریکا تخمین زده شده‌ است. از این نویسنده کتاب زیبای نیویورک توسط نشر روشا و با ترجمهٔ ابراهیم صبوری در سال ۱۳۹۷ به چاپ رسیده ‌است.
پارتن از معدود خوانندگان زن سبک موسیقی کانتری است که شهرت و محبوبیت جهانی دارد. شهرت او تا جایی است که لقب ملکهٔ موسیقی کانتری به او داده‌اند. او تابه‌حال، موفق به دریافت ۷ جایزهٔ گرمی شده‌ است. حدود ۱۰۰ میلیون نسخه از آلبوم‌های موسیقی این خواننده به‌فروش رسیده ‌است. مشهورترین ترانهٔ دالی پارتن، جولین نام دارد که در سال ۱۹۷۴ میلادی توسط او ساخته و خوانده شد.
ماجرای رمانی که قرار است با همکاری پترسون و پارتن نوشته شود، داستان زنی است که آرزوی آهنگ‌سازی دارد و برای این کار دست به مهاجرت می‌زند. قرار است این رمان از سوی انتشارات پنگوئن در بازار کتاب آمریکا و کشورهای مشترک المنافع منتشر شود.
پارتن درباره اولین رمانش با عنوان «بدو، رز، بدو» گفت: از اینکه این کتاب با یکی از آلبوم‌هایم همخوانی دارد، هیجان زده هستم و خوشحالم که داستان توسط پترسون نوشته شده است. آلبوم موسیقی همزمان با این کتاب نیز روانه بازار خواهد شد.
۵۸۵۸
حتما نام آمازون، بزرگترین و مشهورترین فروشگاه آنلاین خرده فروشی در جهان را بارها شنیده اید. این کمپانی که در بیشتر کشورهای دنیا شعبه دارد، با قیمت نازل محصولات و خدمات بی نظیری که ارائه می‌کند توانسته است علاوه بر شهرت، در بین مردم محبوبیت نیز به دست آورد.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source