باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: آرنولد شوارتزنگر با افزایش شمار مبتلایان به کووید نوع دلتا، پیامی برای هم‌وطنان آمریکایی‌اش فرستاد.
آرنولد شوارتزنگر همزمان با افزایش شمار مبتلایان به کووید نوع دلتا، پیامی برای هم‌وطنان آمریکایی‌اش فرستاد.
ستاره «ترمیناتور» به مخالفان پوشیدن ماسک می‌گوید: «مرده شور آزادی‌تان را ببرد.»
شوارتزنگر ۷۴ ساله گفت که بشریت به جای تمرکز بر اقدامات پیشگیرانه ای که بر آزادی های شخصی تأثیر می گذارد ، باید به متخصصان در این زمینه گوش دهد.
«یک سال و نیم گذشته ، ما هنوز در بلاتکلیفی هستیم و هنوز افرادی در انکار همه گیری زندگی می کنند ، هنوز افرادی هستند که به ماسک اعتقاد ندارند ، هنوز افرادی هستند که می گویند که خوب ، ما نمی دانیم لازم نیست فاصله گذاری اجتماعی انجام دهیم ، و از این جور حرف ‌ها. و من فقط فکر می‌کنم که باید بارها و بارها به مردم یادآوری شود که متخصصان می‌گویند ما باید از ماسک استفاده کنیم ، به ویژه هنگامی که به مکان‌های بسته می روید ، متخصصان می‌گویند که هنوز هم باید مرتباً دستان خود را بشویید ، باید فاصله اجتماعی را رعایت کنید. به خصوص در حال حاضر با بازگشت نوع جدید ویروس ، که اکنون چهارمین موج است ، ما واقعاً باید با هم همکاری کنیم.
من همیشه می‌گویم که باید نقاط قوت خود را بشناسید و به متخصصان گوش دهید. اگر می خواهید در مورد ساخت عضلات دو سر بازویی بیاموزید ، به حرف من گوش دهید ، زیرا من عمرم را صرف مطالعه نحوه رسیدن به قله عالی این ورزش صرف کرده ام و به عنوان بزرگترین بدنساز تمام دوران لقب گرفته ام. ما تخصص های متفاوتی داریم.
دکتر فاوچی و همه ویروس شناسان و اپیدمیولوژیست ها و پزشکان در طول زندگی خود بیماری ها و واکسن ها را مطالعه کرده اند ، بنابراین من به آنها گوش می دهم و از شما می خواهم که همین کار را انجام دهید. هیچکدام از ما با تماشای چند ساعت ویدیو بیشتر از آنها یاد نمی گیریم. ساده است: اگر خانه شما در آتش می‌سوزد ، به یوتیوب نروید ، با آتش نشانی لعنتی تماس بگیرید. اگر حمله قلبی دارید ، گروه فیس بوک خود را بررسی نمی کنید ، با آمبولانس تماس می گیرید. اگر ۹ پزشک به شما می گویند سرطان دارید و باید آن را درمان کنید وگرنه می می‌میرید و یک پزشک می گوید سرطان از بین می رود ، شما همیشه باید طرف ۹ پزشک باشید.
در این مورد ، تقریباً همه متخصصان واقعی در سراسر جهان به ما می گویند واکسن ایمن است و برخی از افراد در فیس بوک می گویند که اینطور نیست.»
۵۸۵۸
حتما نام آمازون، بزرگترین و مشهورترین فروشگاه آنلاین خرده فروشی در جهان را بارها شنیده اید. این کمپانی که در بیشتر کشورهای دنیا شعبه دارد، با قیمت نازل محصولات و خدمات بی نظیری که ارائه می‌کند توانسته است علاوه بر شهرت، در بین مردم محبوبیت نیز به دست آورد.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source