ایسنا نوشت: بازیگر سریال «مختارنامه» می‌گوید، به هیچ کارگردانی نه نمی‌گویم و هر نقشی پیشنهاد شود را بازی می‌کنم تا بتوانم زندگی‌ام را بچرخانم.
کاظم هژیرآزاد ـ بازیگر سینما و تلویزیون ـ گفت: پدرم راننده کامیون بود و من هم بچه کارگر. وقتی تماشای اولین فیلم را با تصویری بر روی پرده نقره‌ای تجربه کردم دوست داشتم جای بازیگران آن فیلم باشم. سینما اسکار و سینما المپیاد میعادگاه من بود. مثل همه کسانی که دوست داشتند قهرمان باشند من هم دوست داشتم جای قهرمان قصه‌های فیلم باشم. 
بازیگر سریال مختارنامه درباره دلایل سوپراستار نشدنش اظهار کرد: سن ما از سوپراستاری گذشته بود. اگر جوان باشیم در سینمای تجاری جای داریم اما در تئاتر با ما بیگانه برخورد می‌کردند آقای قطبی ما را در تلویزیون راه نمی داد. با تغییراتی که بعد از انقلاب رخ داد توانستیم به این فضا راه پیدا کنیم. 
وی از وضعیت مالی اش پرده برداری کرد و گفت: هرکاری ویژگی ها و اطلاعات خاص خود را دارد و باید خود را منطبق با آن سبک کنیم. با ۱۶ کارگردان تئاتر و تلویزیون و سینما کار کرده ام. بازنشسته وزارت ارشاد صندوق اعتباری هنر هستم با ۴ میلیون تومان حقوق. اگر کار سینما نکنم نمی‌توانم زندگی ام را بچرخانم و باید کار کنم برای همین به هیچ کارگردانی نه نگفته ام؛ چون در غیر این صورت نمی توانم زندگی ام را بچرخانم. 
هژیرآزاد درباره نقش‌هایی که آرزو داشته آن ها را بازی کند عنوان کرد: تمام رل های شکسپیر حسرت تمام بازیگران دنیا است. دوست دارم «شاه لیر» باشم. جواد عزتی دارد در سریال زخم کاری خیلی حرفه ای بازی می کند. 
او ادامه داد: برای من فرقی نمی کند چه نقشی داشته باشم چون شغلم این است و کار دیگری بلد نیستم. نمی توانم بگویم این کار را نمی کنم چه بسا کارهایی را دوست نداشته ام ولی انجامشان داده ام و سعی کرده ام کارگردانم را راضی نگه دارم و فکر نکنم کارگردانی از من ناراضی باشد. 
بازیگر سریال های تاریخی بیان کرد: کار خودم را برای خودم در تنهایی انجام می دهم و شخصیت را خلق می کنم؛ یا کارگردان می‌پسندد یا نمی پسندد. اگر نپسندید به فراخور شخصیت ساخته شده را تغییر می دهم تا به ذهنیت کارگردان نزدیک شوم. باید هر بازیگر بتواند با هر کارگردانی کار کند وگرنه یک بار خواهد بود و بعد بیرون رانده می شود. باید هر بازیگر بتواند به تناسب نیاز کارگردانش نقش را بیافریند. 
۵۸۵۸
حتما نام آمازون، بزرگترین و مشهورترین فروشگاه آنلاین خرده فروشی در جهان را بارها شنیده اید. این کمپانی که در بیشتر کشورهای دنیا شعبه دارد، با قیمت نازل محصولات و خدمات بی نظیری که ارائه می‌کند توانسته است علاوه بر شهرت، در بین مردم محبوبیت نیز به دست آورد.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source