روزنامه دولتی کیهان نوشت:این روزها و با اوج گرفتن سویه دلتای بیماری کرونا که روزانه بیش از 500 تن از عزیزانمان را به کام مرگ می‌کشاند، این‌بار دوباره، سلبریتی‌نماها وارد میدان شده‌اند و سوار بر امواج فیک‌نیوزها تلاش می‌کنند از قافله عقب نمانند و هرکدام به شیوه خاص خود مطالبی را عنوان می‌کند که مشخص نیست تبعات آن برعهده کیست؟
این هنرپیشه‌ها و چهره‌های مطرح مجازی زندگی خود را بدون هیچ پروتکلی ادامه می‌دهند و در دورهمی‌های خود سخت مشغول دید و بازدید هستند اما در صفحات شخصی خود که می‌رسند شروع به آه و ناله و فغان از شرایط موجود کرونا در کشور می‌کنند و هر روز انگشت اتهام خود را سمت یکی از مسئولان می‌گیرند. آن هم بدون داشتن تخصص، سواد و آگاهی. در بسیاری موارد به‌راحتی یک مطلب دروغ را با آب و تاب بسیار نشر می‌دهند و تلاش می‌کنند از قافله روشنفکرنمایی عقب نمانند.
برخی هم برای تامین واکسن دست به سمت کسانی دراز کرده‌اند که با تحریم‌های حتی پیش از وقوع کرونا هم در خون هموطنانمان شریک بودند.

23302
شرکت های سئو نمی خواهند شما این موارد را بدانید! شرکت سئو زیاد ست، اما شرکت سئو خوب کدام ست؟ سئو چیست؟ چه فایده ای برای کسب و کار من دارد؟ در این مقاله میخواهم به شما نکاتی را بگویم که به راحتی بتوانید سر از کار سئو در آورده و شرکت خوب را از صرفا مدعی! بشناسید. پس بیایید شروع کنیم!
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source