معاون امور اجتماعی و فرهنگی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از قصه خوانی مربیان داوطلب سازمان آتش نشانی تهران خبر داد.
رسول هلالی در گفت و گو با ایسنا با تاکید بر اینکه داستان های ایمنی می تواند تاثیر بسیار مثبتی در فرهنگ ایمنی داشته باشد، افزود: همین موجب شد که ما به ظرفیتی که در این رابطه داریم فکر کنیم. 
وی ادامه داد: چندی پیش قرار شد که تولیدات اثر بخشی از سوی مربیان داوطلب انجام شود و یکی از برنامه هایی که در نظر گرفتیم قصه گویی این مربیان بود. 
معاون امور اجتماعی و فرهنگی آتش نشانی تهران با بیان اینکه برنامه ریزی های لازم در این خصوص انجام شد، اظهار کرد: در راستای تحقق این هدف با کانون پرورش فکری کودکان صحبت کردیم و برای بعضی از این مربیان که استعداد بیشتری در این زمینه داشتند کلاس های قصه گویی برگزار شد. پس از مدتی که مربیان در این کلاس ها حضور پیدا کردند خواندن قصه هایی در حوزه ایمنی را آغاز کردند. 
وی افزود: این اقدام سال گذشته انجام شد. حالا در سال جاری به این نتیجه رسیدیم که می توانیم قصه نویسی هم انجام دهیم. به طوری که مربیان خودشان قصه ها را بنویسند. در آینده قصه نویسی هم انجام خواهد شد چرا که این مربیان درد جامعه را می دانند و می توانند خودشان قصه را هم بنویسند. 

انتهای پیام

source