به گزارش خبرنگار فرهنگی تسنیم، مسلم معین، مسئول سازمان فضای مجازی بسیج گفت: با توجه به نیاز مردم به محتوای بومی و فاخر در لایه‌های مختلف فضای مجازی در مجموعه های تخصصی فضای مجازی بسیج تلاشمان را درراستای تولید محتوای اسلامی و ایرانی مضاعف کرده‌ایم که نتیجه یکی از این تلاشها تولید سه‌گانه بازی رایانه‌ای سفیرعشق است.
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج با اشاره به بازی سه گانه سفیر عشق گفت: بازی فصل قیام دومین نسخه از سه گانه سفیر عشق محسوب می‌شود که روایتگر قیام جناب مختار ثقفی از سلول‌های ابن زیاد تا سفر به مکه و آغاز قیام و پیروزی آن است. این اثر در سبک اکشن سوم شخص شمشیری تولید شده و دارای 12 مرحله و بیش از 6 ساعت گیم پلی است.
معین افزود: فصل قیام با محوریت کاراکتر مختار ثقفی دارای 45 دقیقه روایت سینمایی است و نسبت به بازی “سفیر عشق؛ روز واقعه” که نخستین محصول این تریلوژی به شمار می رود پیشرفت‌های قابل توجهی داشته است.
وی با اشاره به زمان رونمایی بازی فصل قیام، گفت: این بازی یکی از شاخص‌ترین محصولات مرکز تولید و نشر دیجیتال انقلاب اسلامیِ (متنا) سازمان فضای مجازی بسیج به شمار می‌رود که مؤسسه فرهنگی، هنری منادیان، ناشر آن است.
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج با اشاره به موسیقی بازی فصل قیام، تصریح کرد: موسیقی در سبک اکشن شمشیر زنی یکی از عناصر حیاتی است، با توجه به فضای پویا و سه‌بعدی که موقعیت های متفاوتی برای بازیکن ایجاد می‌کند، جهت القای ریتم، تغییر موقعیت و برانگیختن احساسات متنوع در مخاطب موسیقی یکی از اصلی ترین عناصر محسوب می‌شود.
وی در ادامه با اشاره به اینکه در بازی فصل قیام بیش از 40 دقیقه موسیقی استفاده شده است، گفت: برای تولید این موسیقی از عناصر حقیقی تولید استفاده شده و تلاش بسیاری شده است تا کیفیتی در خور داشته باشد و به این ترتیب رضایت مخاطبین داخلی و خارجی را برآورده کند.
معین با اشاره به اینکه در بازی مختار، فصل قیام تلاش شده با همکاری با اساتید دوبله کشور حس بسیار برجسته‌ای برای مخاطبین ایجاد کند. تیمی مشتمل بر بیست و یک نفر از اساتید دوبله کشور با هنرمندی استاد منوچهر والی زاده در نقش مهران و استاد میثم نیکنام در نقش مختار با مدیریت حسام صادقی نیکو وظیفه صداپیشگی این اثر اکشن و هیجان‌انگیز و  درعین حال روایتگر را بر عهده داشته‌اند. تلاش داریم تا پس از دهه اول محرم رونمایی از بازی و انتشار دیجیتال آن انجام شود.
انتهای‌پیام/

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.