مراسم رونمایی و جشن‌ امضای تازه‌ترین اثر سیدمهدی شجاعی با عنوان «اجتناب عالیجناب» برگزار می‌شود.
به گزارش ایسنا، مراسم رونمایی و جشن امضای این کتاب که از سوی انتشارات نیستان منتشر شده، عصر روز سه‌شنبه (۲ شهریور) از ساعت ۱۸ در کتابفروشی‌ هوپا قبا برگزار می‌شود.
در معرفی «اجتناب عالیجناب» آمده است: این کتاب دربرگیرنده هفت داستان کوتاه با تم طنز و نگاهی انتقادی به رویدادهای اجتماعی در جامعه امروز ایران است که نویسنده در آن طی روایتی طنزگونه، به نمایش دغدغه‌ها و نگاه آرمانی نویسنده به روابط حاکم بر ساختارهای سیاسی و اجتماعی کشور و کشف نقاط ضعف حاکم بر پیوندهای میان آن‌ها می‌پردازد.
در این مراسم که به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی بدون حضور مخاطبان برگزار خواهد شد، شجاعی در گفت‌وگویی که از صفحه مجازی کتابفروشی هوپا در شبکه اینستاگرام به نشانی  hoopa_ghoba@ و صفحه اینستاگرام انتشارات کتاب نیستان به نشانی neyestanbook@ پخش خواهد شد درباره این کتاب و داستان‌هایش به گفت‌وگو با مخاطبان خواهد پرداخت و به سوال‌های آن‌ها نیز پاسخ خواهد گفت.

همچنین در این رویداد، جشن امضای اینترنتی برای علاقه‌مندان به آثار شجاعی برگزار می‌شود و علاقه‌مندان به آثار این نویسنده و مجموعه داستان جدید او می‌توانند این کتاب‌ها را با امضای نویسنده از روز شنبه ۳۰ مرداد از طریق صفحه مجازی این کتابفروشی پیش‌خرید کنند.
انتهای پیام

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.