به گزارش خبرگزاری تسنیم، سجاد امیریزدانی کارگردان فیلم تلویزیونی “رگبرگ” درباره مراحل پایانی ساخت این تله فیلم عنوان کرد: فیلمبرداری “رگبرگ” در خردادماه و در فاصله زمانی 20 جلسه انجام شد و این روزها در مراحل پایانی تدوین و صداگذاری قرار دارد.
وی با اشاره به دغدغه فیلم در حوزه نوجوان اظهار کرد: داستان فیلم به ارتباط و اختلافات سه نسل یک خانواده با یکدیگر می‌پردازد و باغستان سنتی قزوین بستری برای شکل‌گیری این داستان است.
کارگردان سریال “در میان خاکستر” درباره مکان فیلمبرداری نیز عنوان کرد: این فیلم در قزوین فیلمبرداری شده است و سعی کردیم از استانداردهای تله فیلم بالاتر باشد و علی رنجبر فیلمبردار فیلم سینمایی “منطقه پرواز ممنوع” فیلمبرداری این فیلم را بر عهده داشت.
 در خلاصه داستان این فیلم آمده است: سالها بعد، زمانی که بخشی از خاک سرزمینت شده ای، باران که ببارد، از خاکت بویی برخواهد خواست، باشد که بوی شجاعت و ایثار باشد نه ترس و ذلت. این درسی است که بابا صالح به نوه اش یزدان می دهد.
حمیدرضا محمدی که این روزها مشغول ایفای نقش در سریال امنیتی- جاسوسی “سرجوخه” است به همراه حسین معلومی، مهدی خدایی، آزاده کرمبخش، امیر ورسه ای، محمد شاه محمدپور، رامین قربانی و بازیگران بومی استان قزوین در این فیلم حضور دارند.
انتهای پیام/

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.