به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم به نقل از ورایتی، “جیک جیلنهال” در اقتباسی از پی‌نما (کمیک بوک) “آهنگ فراموشی” نوشته “رابرت کرکمن” و “لورنزو د فلیسی” بازی می‌کند.
کمپانی “نیو ریپابلیک پیکچرز “در روز سه‌شنبه اعلام کرد که حقوق داستان این اثر را خریداری کرده و آن را به فیلم سینمایی تبدیل می‌کند. کمپانی “جیلنهال پروداکشن” این فیلم را بهمراه “ریوار مارکر” و شرکت سینمایی کرک من بنام “اسکای باوند اینترتینمنت” تهیه‌ می‌کند. “دیوید آلپرت”، “برایان و شان فراوست” به عنوان تهیه‌کننده این فیلم را در “اسکای باوند اینترتینمنت” تهیه می‌کنند.
بهترین کارهای کرکمن عبارتند از همکاری مشترک در “مردگان متحرک” و “شکست‌ناپذیر” بعلاوه نگارش کمیک‌های مارول مانند “مردان مجهول نهایی” و “مرد مورچه‌ای جبران‌ناپذیر”. داستان کتاب “آهنگ فراموشی” که در سال 2018 منتشر شده است درباره “ناتان کول” مردی است که سفرهای روزانه‌‌ای را برای نجات کسانی که هنوز در شهر “آبلیویون” زندگی می‌کنند انجام می‌دهد. یک جهنم آخرالزمانی در فیلادلفیا که یک دهه قبل به همراه 300 هزار نفر شهروند آن، از بین رفت.
کرکمن درباره ساخت این پروژه گفته است که نمی‌توانیم برای همراهی با شرکای بزرگمان هیجان زده‌تر از این باشیم. آنها شهرت فوق العاده‌ای در قصه گویی برتر در بالاترین سطح دارند و ما نمی‌توانیم منتظر زنده کردن شخصیت داستان توسط “جیک جیلنهال” در صفحه بزرگ سینما باشیم.
جیلنهال در تریلر اکشن “مایکل بی” بنام “آمبولانس” برای یونیورسال و همچنین “گناهکار” ساخته “آنتوان فوکوا” در نتفلیکس بازی خواهد کرد.
 
انتهای پیام/

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.