کتاب «مسافران ملکوت» شامل چند مقاله درباره مدافعان حرم منتشر شد.
به گزارش ایسنا، این کتاب توسط احمد کریمخانی جمع‌آوری و با شمارگان هزار نسخه و قیمت ۴۴ هزار تومان توسط انتشارات خط مقدم منتشر شده است.
کتاب «مسافران ملکوت» دربردارنده هشت مقاله درباره شهدای مدافع حرم است؛ دیپلماسی جهادی با تأکید بر عملکرد سپهبد سلیمانی در عرصه سیاست خارجی، گفتمان مکتب سلیمانی و سبک زندگی معنوی شهدای مدافع حرم، و الگویی برای رستگاری انسان معاصر برخی از عناوین این مقالات است.
همچنین نقش شهید سلیمانی در تقویت محور مقاومت، آثار رشادت‌های شهدای مدافع حرم بر امنیت ملی رژیم صهیونیستی، راهنمای مبارزه با تکفیر در بررسی سیره حضرت امیر(ع)، جایگاه شهدای مقاومت در زمینه‌سازی تمدن اسلامی و بسط سبک زندگی سیاسی _ اجتماعی مدافعان حرم در جامعه از دیگر عناوین مقالات این کتاب است.
در بخشی از مقدمه این کتاب به قلم حجت‌الاسلام علی شیرازی می‌خوانیم: «یکی از معجزات انقلاب اسلامی آمادگی جوان‌های عزیز و شجاع ما برای مقابله و مواجهه با دشمنان عنود و تروریست‌های خبیث در دفاع از حرم و حریم اولیای الهی و اهل‌بیت عصمت و طهارت در سوریه و عراق بود. آنان با پوست و گوشت خود جنگ را حس نکردند؛ اما با فهم و بصیرت سیاسی بالا و شناخت دشمنِ بدتر از صهیونیست‌ها و دریافت عمق خطر و وسعت آن و با غیرت و تعصب دفاع از حرم و با گذشتن از دنیا و شوق شهادتِ وصف‌ناپذیر راهی جبهه نبرد با تکفیری‌های نوکر استکبار شدند. عمق این فهم و تحلیل درستِ قضایا معجزه انقلاب اسلامی بود».
انتهای پیام

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.