پیج رسمی علامه حکیمی در اینستاگرام امروز دستخطی از آن استاد فقید منتشر کرد که در محفلی با حضور جناب شمس آل احمد و جناب شیخ عبدالحسین معزی نوشته شده است.
به گزارش خبرآنلاین، استاد فقید علامه حکیمی در محفلی با حضور جناب شمس آل احمد و جناب حجت الاسلام و المسلمین عبدالحسین معزی ، متنی نوشته اند که این دستخط امروز منتشر شده است. 
دستخط علامه حکیمی که در تاریخ اسفند ۱۳۶۹ نوشته شده، به شرح زیر تقدیم می شود:
دست خطی از علامه حکیمی و دو توصیه مهم
امشب، شب پنجشنبه است ۹ اسفند ۱۳۶۹ درخدمت جناب آقای شمس آل احمد نویسنده گرانقدر در خدمت حجه الاسلام حاج شیخ عبدالحسین معزی هستیم و حسین آقا معزی خواستند چیزی در این دفتر بنویسم.
برای یادگار در دفتر دوستی جوان چیزی نوشتن هیچ چیز بهتر نیست
یعنی این دو کلمه:
۱) سعی کن کمتر خدا را فراموش کنی
۲) بکوش از عمرت بیشتر استفاده کنی
ز دور عـمـر، نکــو روزگــــار تحصـیل است
به از بهــــــار طبیعت، بهــــار تحصیل است
/6262
خرید کانکس را می‌توان تقریباً کار پیچیده‌ای در نظر گرفت. برای خرید  باید موارد مختلفی را مورد بررسی دقیق قرار داد. اگر جایی امکان ساخت و ساز وجود نداشته باشد برای اسکان موقت می‌توان از کانکس‌ها استفاده کرد. جهت خریدکانکس که انواع مختلفی دارد که از انواع آن می‌توان به عنوان اسکان موقت در محل‌هایی که امکان ساخت و ساز در آن‌ها وجود ندارد، محلی برای ارائه خدمات دوره‌ای به یک منطقه، نیاز به یک دفتر در شرایط اضطراری و پیش بینی نشده، یک سرپناه موقت و قابل حمل یا یک کلاس آموزشی مجهز و قابل انتقال به هر مکان مورد نظر، یک فروشگاه سیار و نیاز فوری به یک فضا با امکانات خاص و… استفاده کرد.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.