ایرنا نوشت: هفدهمین دوره از جشنواره زوریخ، پاییز امسال با نمایش فیلمی درباره گروگان‌گیری یک زوج سوئیسی به دست نیروهای طالبان آغاز به کار می‌کند.
به گزارش ورایتی، دوره آتی از جشنواره فیلم زوریخ، ۲۳ سپتامبر (۱ مهر) با نمایش درام «و فردا کشته خواهیم شد» (And Tomorrow We Will Be Dead) ساخته مایکل استاینر، کارگردان و فیلمنامه‌نویس ۵۱ ساله سوئیسی، افتتاح خواهد شد.
این فیلم ماجراهای یک زوج سوئیسی به نام‌ دانیلا ویدمر و دیوید آک را دنبال می‌کند که در سال ۲۰۱۱ در سفری که به پاکستان داشتند ربوده و به نیروهای طالبان تحویل داده شدند، ماجرایی که اسباب اضطراب و نگرانی مستمر مقامات سوئیس را فراهم کرد. این زوج به مدت هشت ماه گروگان طالبان بودند تا این که سرانجام موفق به فرار شدند.    
استاینر درباره این فیلم می‌گوید: «من یک قصه‌گو هستم و در این فیلم می‌خواستم دیدگاه شخصی خود را درباره سرنوشت دو گروگان معروف طالبان یعنی دانیلا ویدمر و دیوید آک ارائه دهم تا مخاطب بتواند این موقعیت را درک کند.»
فیلم «و فردا کشته خواهیم شد»، اولین بار در افتتاحیه جشنواره زوریخ و در حضور گی پارملین، رئیس‌جمهور سوئیس و کورین مخ شهردار زوریخ به نمایش درخواهد آمد و از ۲۱ اکتبر (۲۹ مهر) در سینماهای سوئیس روی پرده می‌رود.
هفدهمین دوره از جشنواره فیلم زوریخ از ۲۳ سپتامبر تا ۳ اکتبر (۱ تا ۱۱ مهر) در شهری به همین نام در کشور سوئیس برگزار خواهد شد.
۵۷۵۷
خرید کانکس را می‌توان تقریباً کار پیچیده‌ای در نظر گرفت. برای خرید  باید موارد مختلفی را مورد بررسی دقیق قرار داد. اگر جایی امکان ساخت و ساز وجود نداشته باشد برای اسکان موقت می‌توان از کانکس‌ها استفاده کرد. جهت خریدکانکس که انواع مختلفی دارد که از انواع آن می‌توان به عنوان اسکان موقت در محل‌هایی که امکان ساخت و ساز در آن‌ها وجود ندارد، محلی برای ارائه خدمات دوره‌ای به یک منطقه، نیاز به یک دفتر در شرایط اضطراری و پیش بینی نشده، یک سرپناه موقت و قابل حمل یا یک کلاس آموزشی مجهز و قابل انتقال به هر مکان مورد نظر، یک فروشگاه سیار و نیاز فوری به یک فضا با امکانات خاص و… استفاده کرد.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.