تعدادی دستگاه اکسیژن و لوازم آن و سرم به ارزش سیصد میلیون تومان توسط آیت الله جواد فاضل لنکرانی اهداء شد.
به گزارش خبرآنلاین، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت الله  فاضل لنکرانی، تعدادی دستگاه اکسیژن و لوازم آن و سرم به ارزش سی صد میلیون تومان توسط آیت الله جواد فاضل لنکرانی خریداری و به هلال احمر و بیمارستان شهید بهشتی قم اهداء شد.
روابط عمومی دفتر آیت الله  فاضل لنکرانی اعلام کرد: مراجع تقلید و حوزه‌های علمیه کما فی السابق، نسبت به مشکلات مردم دغدغه دارند و در این روزهای سخت که نظام پزشکی کشور درگیر بیماری کرونا و نیازمند حمایت و تجهیزات است به وسع خود برای رفع آن تلاش می‌کنند.
/6262

خرید کانکس را می‌توان تقریباً کار پیچیده‌ای در نظر گرفت. برای خرید  باید موارد مختلفی را مورد بررسی دقیق قرار داد. اگر جایی امکان ساخت و ساز وجود نداشته باشد برای اسکان موقت می‌توان از کانکس‌ها استفاده کرد. جهت خریدکانکس که انواع مختلفی دارد که از انواع آن می‌توان به عنوان اسکان موقت در محل‌هایی که امکان ساخت و ساز در آن‌ها وجود ندارد، محلی برای ارائه خدمات دوره‌ای به یک منطقه، نیاز به یک دفتر در شرایط اضطراری و پیش بینی نشده، یک سرپناه موقت و قابل حمل یا یک کلاس آموزشی مجهز و قابل انتقال به هر مکان مورد نظر، یک فروشگاه سیار و نیاز فوری به یک فضا با امکانات خاص و… استفاده کرد.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.