مهر نوشت: استیون سودربرگ بار دیگر با اد سالمون همکار شده تا سریال کوتاهی با عنوان «حلقه کامل» را برای شبکه اچ‌بی‌او بسازد.
به سفارش شبکه اچ‌بی‌او سریال درام کوتاه «حلقه کامل» توسط استیون سودربرگ و اد سالمون ساخته می‌شود.
به این ترتیب این دو که پیشتر در فیلم «حرکت ناگهانی ممنوع» که در ماه جولای از اچ‌بی‌او مکس پخش شد همکاری کرده بودند، یک پروژه دیگر را با هم می‌سازند و در سریال جدید به عنوان تهیه کننده با هم همکاری می‌کنند. این دو قبل از آن نیز برای اچ‌بی‌او سریال «موزاییک» را ساخته بودند.
سودربرگ در این باره گفت: حتی با استانداردهای اِد این سریال ساختار روایی پیچیده‌ای دارد که باید طوری مدیریت شود که هم صمیمانه باشد و هم جنبه‌های مختلف را پوشش دهد. وظیفه ما حالا این است که یک گروه بزرگ از بازیگران را گرد آوریم و مطمئن شویم که پروژه در سطحی که فیلمنامه آن شایسته‌اش است، پیش برود.
در این سریال ۶ اپیزودی، موضوع اصلی درباره تحقیقاتی است که در مورد یک پرونده آدم‌ربایی صورت می‌گیرد وموجب می‌شود تا شخصیت‌ها و فرهنگ‌های نیویورک امروز به هم پیوند بخورند.
سودربرگ هم کارگردان همه ۶ قسمت سریال خواهد بود و هم به عنوان تهیه کننده اجرایی در پروژه حضور دارد. سالمون نیز نویسنده و تهیه‌کننده اجرایی این سریال است.
در ژانویه ۲۰۲۰ سودربرگ قراردادی چند ساله با اچ‌بی‌او و اچ‌بی‌او مکس امضا کرد تا سریال‌های تلویزیونی برای هر دو بسازد. قرارداد فیلم هم در این مجموعه جای داشت. وی قبل از این «بگذار همه حرف بزنند» را برای این شبکه استریم ساخته بود و مسابقه تلویزیونی «مایک جادویی واقعی» را نیز برای اچ‌بی‌او مکس تولید می‌کند.
سودربرگ کارگردان فیلم‌هایی چون چندگانه «اوشن»، «خارج از دید» و «ترافیک» است. سالمون نیز نویسنده فیلمنامه فیلم‌هایی چون «مردان سیاهپوش»، «بیل و تد» و «حالا مرا می‌بینی» است.
۵۸۵۸
خرید کانکس را می‌توان تقریباً کار پیچیده‌ای در نظر گرفت. برای خرید  باید موارد مختلفی را مورد بررسی دقیق قرار داد. اگر جایی امکان ساخت و ساز وجود نداشته باشد برای اسکان موقت می‌توان از کانکس‌ها استفاده کرد. جهت خریدکانکس که انواع مختلفی دارد که از انواع آن می‌توان به عنوان اسکان موقت در محل‌هایی که امکان ساخت و ساز در آن‌ها وجود ندارد، محلی برای ارائه خدمات دوره‌ای به یک منطقه، نیاز به یک دفتر در شرایط اضطراری و پیش بینی نشده، یک سرپناه موقت و قابل حمل یا یک کلاس آموزشی مجهز و قابل انتقال به هر مکان مورد نظر، یک فروشگاه سیار و نیاز فوری به یک فضا با امکانات خاص و… استفاده کرد.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.