به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، در روزهای گذشته خبری در فضای مجازی منتشر شد که از درگذشت خواننده‌ی تیتراژ پایانیِ سریال «مختارنامه» روایت می‌کرد. این خبر درگذشت این خواننده را هم ابتلا به کرونا گزارش کرده بود.
ماجرا اما از اساس نادرست بود و در این خبر حتی خواننده‌ی تیتراژ پایانی مختارنامه هم به اشتباه معرفی شده بود.
در فضای مجازی اینچنین روایت شده بود که سهیلا خواجه شَروه‌خوانِ بوشهری و خواننده‌ی لالاییِ تیتراژ پایانیِ سریال «مختارنامه» براثر ابتلا به کرونا درگذشت.
 
تلویزیون , سریال ,
 
نکته‌ی اول اینکه خواننده‌ی تیتراژ پایانی سریال «مختارنامه» صدیقه ساداتِ بحرانی است. نکته‌ی مهم‌تر اینکه سهیلا خواجه هم در سلامت کامل به سر می‌برد.
فاطمه کرم‌پور مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم می‌گوید: خبر کذبی منتشر شده بود مبنی بر اینکه شَروه خوان تیتراژ پایانیِ سریال «مختارنامه» سهیلا خواجه است و او درگذشته است. در حالی که خواننده‌ی این لالایی صدیقه سادات بحرانی است و خبر درگذشت سهیلا خواجه هم کذب است.
او ادامه می‌دهد:‌ روحیه دینی که از صدیقه سادات بحرانی سراغ داریم، باعث شد که در برابر این خبر هیچ واکنشی نداشته باشد. اما ما در اداره کل ارشاد بوشهر، اطلاعیه‌ای صادر کردیم و این خبر را تکذیب کردیم.
صدیقه سادات بحرانی و سهیلا خواجه هر دو از شَروه خوانان بوشهر هستند و هم اکنون هر دوی این هنرمندان در صحت و سلامت به سر می‌برند. هیچ کدام‌شان هم به کرونا مبتلا نشده‌اند.
انتهای پیام/

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.