نیلوفر کوخانی بازیگر سریال «همبازی» آرزو کرد که مردم افغانستان دوباره به امنیت و آزادی که حقشان است و این روزها از آنان سلب شده برسند.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نیلوفر کوخانی بازیگر نقش «آوا» در سریال «همبازی» با حضور در برنامه «سریالیست»  تجربه همبازی شدن  با آتیلا پسیانی را یکی از امیتازات مثبت حضور در این مجموعه دانست و افزود: کارکردن با سروش محمد زاده و نوید محمودی بسیار ارزنده بود.هم کارگردان و هم عوامل پشت صحنه واقعاً درجه یک بودند. با توجه به فشردگی کار، ما دو گروه شدیم و تصویربرداری حدود دو ماه و نیم طول کشید.البته اگر فرصت بیشتری داشتیم، چه کارگردان و چه امکان بیشتری برای تمرکز داشته و بیشتر به ایده‌آل‌های خودشان نزدیک می‌شدند.
وی افزود: «آوا» در این سریال دختر سالم، نجیب و خانواده دوستی بود. با این که خانواده ثروتمندی داشت اما دوست‌داشت خودش مستقل کار کند. انسانیت و عشق برایش مهم بود و با این که خیلی جاها با دروغ مواجه شد اما باز هم عشق برایش اولویت داشت. درست مثل رابطه من و پدرم که بسیار دوستانه و توام با احترام است، آوا هم  رابطه خوب و دلچسبی  با پدرش داشت و در مجموع دختر خانواده بود.
کوخانی سکانسی که به حادثه تروریستی دانشگاه کابل اشاره داشت به عنوان یکی از سکانس‌های تأثیرگذار و البته تلخ  سریال «همبازی» یاد کرد و افزود: ما یک شخصیت افغانستانی داشتیم که محیا دهقانی آن را بازی  می کرد. این روزها اخبار بدی از افغانستان و ساکنان آن به گوش ما می‌رسد. برای مردم این کشور و همه مردم جهان آرزوی صلح و آزادی دارم و امیدوارم مردم افغانستان دوباره به امنیت و آزادی که حقشان است و این روزها از آنان سلب شده برسند.
«سریالیست» به تهیه‌کنندگی محمد باریکانی و مجتبی فرجی و با اجرای پدرام کریمی کاری است از گروه تاریخ، فرهنگ و هنر شبکه یک که پنجشنبه هر هفته ساعت ۲۳:۱۵ روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.
۵۸۵۸
خرید کانکس را می‌توان تقریباً کار پیچیده‌ای در نظر گرفت. برای خرید  باید موارد مختلفی را مورد بررسی دقیق قرار داد. اگر جایی امکان ساخت و ساز وجود نداشته باشد برای اسکان موقت می‌توان از کانکس‌ها استفاده کرد. جهت خریدکانکس که انواع مختلفی دارد که از انواع آن می‌توان به عنوان اسکان موقت در محل‌هایی که امکان ساخت و ساز در آن‌ها وجود ندارد، محلی برای ارائه خدمات دوره‌ای به یک منطقه، نیاز به یک دفتر در شرایط اضطراری و پیش بینی نشده، یک سرپناه موقت و قابل حمل یا یک کلاس آموزشی مجهز و قابل انتقال به هر مکان مورد نظر، یک فروشگاه سیار و نیاز فوری به یک فضا با امکانات خاص و… استفاده کرد.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.