خانه کتاب و ادبیات ایران و مجمع ناشران انقلاب اسلامی پیام‌های تسلیتی را خطاب به افشین علا، علی‌محمد مودب و محمدعلی بهمنی منتشر کردند.
به گزارش ایسنا، ایوب دهقانکار، مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران، در پیامی درگذشت پدر افشین علا، شاعر را تسلیت گفت؛ در متن این پیام آمده است: «وَبَشِّرِ الصَّابرِینَ الَّذینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَهٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ
برادر ارجمند جناب آقای افشین علا
با نهایت تاثر رحلت پدر بزرگوارتان را تسلیت عرض می‌کنم. از خداوند متعال برای آن فقید سعید علو درجات و همنشینی با اولیاء، و برای جنابعالی و خانواده ارجمندتان صبر و اجر مسئلت دارم.»
همچنین مجمع ناشران انقلاب اسلامی در پیام تسلیتی نوشته است: «إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ
متأسفانه باخبر شدیم همزمان با دهه دوم ماه محرم الحرام، پدر بزرگوار برادر انقلابی جناب آقای افشین علا، دار فانی را وداع گفتند.
مجمع ناشران انقلاب اسلامی مصیبت وارده را به این برادر عزیز و شاعر برجسته کشور تسلیت می‌گوید و از خداوند منان همنشینی با اولیای الهی برای آن مرحوم و صبر و شکیبایی برای بازماندگان ایشان را خواستاریم.» 

علاوه‌بر این، ایوب دهقانکار، مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران در پیامی درگذشت مادر علی‌محمد مودب، شاعر و مدیر موسسه شهرستان ادب را تسلیت گفته که در متن این پیام آمده است:
«انا لله و انا الیه راجعون
برادر گرامی
جناب آقای علی‌محمد مودب
با کمال تاثر رحلت والده مکرمه را به جنابعالی و خانواده محترم تسلیت عرض می‌کنم.
از خداوند منان برای آن فقیده سعیده، علو درجات و برای جنابعالی و بازماندگان اجر و صبر مسالت می‌کنم.»
مجمع ناشران انقلاب اسلامی نیز در تسلیتی نوشته است: «إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ
متأسفانه باخبر شدیم همزمان با دهه دوم ماه محرم الحرام، مادر مکرمه برادر انقلابی و بزرگوار، جناب آقای علی‌محمد مؤدب دار فانی را وداع گفتند.
مجمع ناشران انقلاب اسلامی مصیبت وارده را به این برادر عزیز و شاعر برجسته کشور تسلیت می‌گوید. از خداوند منان همنشینی با اولیای الهی برای آن مرحومه و صبر و شکیبایی برای بازماندگان ایشان را خواستاریم.»

خانه کتاب و ادبیات ایران همچنین در پیامی درگذشت داماد محمدعلی بهمنی، شاعر و ترانه‌سرا را تسلیت گفت که این پیام نیز در پی می‌آید: 
«جناب آقای محمدعلی بهمنی
ضایعه درگذشت داماد بزرگوارتان ما را نیز اندوهگین کرد. فقدان آن مرحوم را به جنابعالی و خانواده محترمتان تسلیت می‌گوییم و از پروردگار برای آن جوان عزیز، غفران و رحمت الهی و برای حضرتعالی سلامتی و طول عمر باعزت خواهانیم.»
انتهای پیام
 

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.