باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: پلیس خودروی مسروقه تام کروز را پیدا کرده، اما خبری از وسایل چند هزار پوندی که در این اتومبیل بوده نیست.
تام کروز پس از به سرقت رفتن خودروی BMW بادیگاردش به همراه بار چند هزار پوندی آن، به‌شدت ناراحت بود. این بازیگر ۵۹ ساله اکنون در انگلستان به سر می‌برد تا صحنه‌هایی از «مأموریت غیرممکن ۷» را فیلمبرداری کند.
خودروی BMW X۷ در زمان وقوع سرقت در نزدیکی یک هتل پارک شده بود. انتظار می‌رود سارقان از نوعی اسکنر برای نسخه‌برداری از سوییچ خودرو استفاده کرده باشند. اکسپرس گزارش می‌دهد که تیم امنیتی تام کروز از این اتفاق سردرگم شده‌اند.
تام کروز با این خودرو در بیرمنگام سفر می‌کرد و وقتی که سرقت اتفاق افتاد بعضی از وسایلش درون آن بود. خودرو توسط پلیس بازیابی شده چرا که مجهز به یک دستگاه ردیاب الکترونیکی بوده، اما همه وسایل درون آن به سرقت برده شده است.
در بیانیه پلیس بیرمنگام آمده است: ما در اولین ساعات روز پنجشنبه گزارشی در مورد سرقت یک خودروی BMW X۷ در خیابان چرچ بیرمنگام دریافت کرده‌ایم. خودرو به فاصله کوتاهی پس از گزارش در اسمت‌ویک کشف شده است.
کروز این هفته با یک بالگرد روی ملک شخصی خانواده‌ای در وارویکشر فرود آمد و در مرکز خرید بیرمنگام صحنه‌ای را با هیلی آت‌ول فیلمبرداری کرد. فیلم ماموریت غیرممکن قرار است ۲۷ می ۲۰۲۲ اکران شود و در ماه ژوئیه ۲۰۲۲ به شبکه پارامونت پلاس برود.
سایمون پگ، وینگ ریمز، ربکا فرگوسن، و ونسا کربی دیگر بازیگران این فیلم به کارگردانی کریستفر مک‌کواری خواهند بود. چهره‌های جدید چندگانه نیز هیلی آت‌ول و پام کلمنتیف بوده‌اند.
۵۸۵۸
از نام‌های دیگر آن می‌توان به باترفلای اشاره کرد.  در شیرهای پروانه‌ای شیوه پنوماتیکی هدایت و کنترل افزایش پیدا کرده و به صورت خودکار انجام خواهد شد.  این ولوهای پروانه‌ای قطر ۸۰ میلی‌متر دارد و برای مایعات و گازها مناسب هستند.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.