به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی برج میلاد، فعالیت این دو‌ره از جشنواره عکس برج میلاد برای دریافت عکس‌ها از 17 مرداد 1400 آغاز شده است و شورای سیاستگذاری جشنواره آقایان مهرداد افسری، مهدی مقیم‌نژاد و بهنام صدیقی را به عنوان داوران این جشنواره انتخاب کردند.
در معرفی این داوران به تخصص، تجربه و نگاه علمی- تخصصی آنان نیز اشاره شده است.
 
بهنام صدیقی متولد 1358 بوده و در معرفی او ذکر شده که وی عکاس مستند، مدرس عکاسی و دانش‌آموخته کارشناسی عکاسی در سال1387 از پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران است. از صدیقی دو کتاب به عنوان‌های «اکباتان، غرب تهران» (1388-  نشر ماه ریز – تهران) و«یادآوری» (1393- نشر موتوبوکز – لندن) منتشر شده است. او از سال1388 به تدریس عکاسی در دانشگاه‌ها و موسسه‌های فرهنگی- هنری پرداخته است.
مهرداد افسری دیگر داور جشنواره عکس برج میلاد، متولد  ١٣٥٦ از خوی است.
افسری عکاس، ویدیو آرتیست، مستندساز و نشر را در کارنامه کاری خود دارد. این عکاس، مدرک کارشناسی عکاسی خود را در سال ١٣٧٩ و کارشناسی‌ارشد عکاسی خود را در سال١٣٨٥ از دانشگاه هنر تهران دریافت کرد. او به مدت 18 سال استاد دانشگاه‌های هنر ایران و از سال 1382 عضو افتخاری انجمن هنرمندان ایران بوده است. وی ازسال ١٣٧٩ تاکنون 16 نمایشگاه انفرادی در گالریی‌های مختلف برگزارکرده و آثار او در بیش از یکصد نمایشگاه بین‌المللی مختلف به نمایش درآمده است.
همچنین مهدی  مقیم نژاد متولد 1355 در بابل است. این هنرمند کارشناسی گرافیک (1378)، کارشناسی ارشد عکاسی(1380) و دکترای پژوهش هنر (1389) را از دانشگاه هنر تهران دریافت کرده است.
او عضو هیئت علمی دانشکده هنرهای تجسمی دانشگاه هنر تهران با درجه استادیار از سال 1389 تاکنون است.
فعالیت دبیرخانه جشنواره ملی عکس برج میلاد از 17 مرداد ماه  آغاز و مراسم اختتامیه جشنواره 21 مهرماه و در سالگرد افتتاح برج میلاد برگزار می‌شود.
 عکاسان و علاقمندان این هنر می‌توانند تا پایان شهریور ماه آثار خود را به در سایت جشنواره به نشانی www.miladfestival.ir ارسال و بارگزاری کنند.
جزییات نحوه ارسال آثار در متن فراخوان منتشر شده روی سایت www.miladfestival.ir وجود دارد و علاقه مندان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به این سایت مراجعه کنند.
انتهای پیام/

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.