به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری تسنیم ، فیلم مستند  Gcs3 (ضریب هوشیاری 3) رونمایی از یک اتفاق مهم در دنیای پزشکی است و  به روش منحصر به فردی برای نجات جان بیمارانِ در شرف مرگ مغزی پرداخته است.
مستند Gcs3 در 50 دقیقه آماده نمایش شده و شامل تصاویر مستند از بیمارانی است که با این روش درمان شدند. نمایش وضعیت آنان پیش و پس از عمل و حتی سال‌ها بعد از  جراحی، بخش‌هایی از مستندات پزشکان ایرانی برای اثبات ادعای مؤثر بودن این روش درمانی است. همچنین مروری بر مقالات پزشکی مرتبط با این موضوع انجام شده و مستندات علمی پژوهشی نیز مورد بررسی دقیق قرار گرفته است.
 
مستند , بیمارستان ,
 
تحقیق، نگارش و کارگردانی این مستند را ابراهیم شفیعی بر عهده داشته و از دیگر عوامل آن می‌توان به  بازیگران: ابراهیم لطیفی، سهیل محبی، سها پورحاتمی، فهیمه گردان، علی خونساری و بیتا علی‌محمدی، مدیر فیلمبرداری: سجاد سبحانی، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: جواد کاهه، مدیر صدابرداری: جلال سعادت یار، تدوین: مهدی توسلی، طراح گریم: زهرا عباسی، طراح صحنه و لباس: ابراهیم لطیفی، صداگذار: جلال سعادت یار، موسیقی: اکبر بلالی، عکاس: امیر ایزدی، مدیر تولید: امین رضئی، مدیر تدارکات: علیرضا نظری، روابط عمومی: مطهره کشاورز محمدیان  و مشاور پروژه: وحید جلیلوند اشاره کرد.
مستند , بیمارستان ,
انتهای پیام/

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.