مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان گفت: دشمنان بعد از پیروزی انقلاب اسلامی قصد داشتند انقلاب نوپای ایران را شکست داده و سیطره ظلم و ستم خود را در کشور ما ادامه دهند.
به گزارش ایسنا، رضا نجفی در دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران شهرستان سنندج ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا بیان کرد: شهیدان درس ایثار و شهادت را در بین ملت ایران ترویج دادند و امروز همین روحیه ایثار و شهادت طلبی باعث عزت و اقتدار ملت در جهان شده است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان افزود: دشمنان بعد از پیروزی انقلاب اسلامی قصد داشتند انقلاب نوپای ایران را شکست داده و سیطره ظلم و ستم خود را در کشور ما ادامه دهند، اما با حضور به موقع ملت انقلابی در جبهه‌های جنگ این توطئه دشمنان شکست خورد و برای همیشه دست سلطه آن‌ها بر کشورمان قطع شد.

نجفی گفت: شهیدان ما جان خود را تقدیم کردند تا روحیه خودباوری در درون ما تقویت و نهادینه شود و دشمنان نتوانند در امور داخلی ما دخالت کنند و آینده این مرز و بوم توسط جوانان رشید و انقلابی رقم بخورد. شهیدان والامقام نماد استقامت، پایداری و اقتدار ملت و کشور ایران هستند که دشمنان حتی از نام آن‌ها هراس دارند.

وی خاطرنشان کرد: امروز قدرت انقلاب اسلامی در تمام جهان گسترانیده شده و دشمنان از این عظمت و بزرگی ملت ایران در هراس هستند و ما باید در راستای تداوم راه شهدا و ایثارگران کوشا باشیم.
انتهای پیام

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.