ایسنا نوشت: پیکر صولت فروتن، روزنامه‌نگار باسابقه که عصر شنبه، ششم شهریور، به علت ایست قلبی درگذشت، در شهر قوچان (زادگاهش) به خاک سپرده شد. 
پیکر این روزنامه‌نگار که سابقه همکاری با روزنامه‌های کیهان، جام جم و آتیه و همچنین سردبیری نشریه و پرتال قوه قضاییه را در کارنامه داشت، با انتقال به خراسان رضوی، امروز (سه‌شنبه ۹ شهریور)، پس از تشییع توسط خانواده، دوستان و همکارانش، در قطعه مفاخر و نام‌آوران قوچان به خاک سپرده شد.
صولت فروتن که متولد سال ۱۳۵۴ بود، از شش سال پیش دچار عارضه قلبی شده بود که سرانجام در روز شنبه (۶ شهریور) به دلیل ایست قلبی، چشم از جهان فروبست. 
۵۷۵۷
نقد کردن درآمد ارزی در ایران برای افرادی که دارای درآمدهای ارزی و دلاری هستند، کار دشواری است. از این رو این دسته از افراد باید از شرکت های واسط برای نقد پول ارزی کمک بگیرند. با توجه به این که در حال حاضر با توجه به قیمت دلار در کشور، داشتن درآمد ارزی یک سرمایه گذاری مناسب تلقی می شود و ارزی این نوع پول با گذشت زمان کم نمی شود، یکی از بهترین راه های کسب درآمد در کشور است. در ادامه از این مطلب شما را با انواع روش های درآمد ارزی و روش های نقد کردن انواع پول ارزی و دلار را توضیح می دهیم.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.