ایسنا/قم یک مرجع تقلید گفت: بیت‌المال یکی از موضوعات مهم است که باید در نظر داشته باشید و درعین‌حال صرفه‌جویی در بیت‌المال نیز موردتوجه قرار گیرد.
آیت‌الله نوری همدانی پیش از ظهر امروز در دیدار حجت‌الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که در دفتر این مرجع تقلید در قم برگزار شد، عنوان کرد: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی حافظ قرآن است که مایه مباهات است و مزیت بسیار گهرباری است. علاوه بر این شما جوان‌ترین مجموعه دولت هستید که قطعاً می‌تواند در ادامه راه این جوانی کم‌حالتان باشید چرا که پیامبر اسلام (ص) نیز توصیه به جوان‌گرایی داشته‌اند و تاکید داشته‌اند که به جوان‌ها نظر مثبت داشته باشید.
این مرجع تقلید تصریح کرد: جوان باتقوا، از ذخیره‌های اسلام و نظام اسلامی است که در ادامه مسیر این جوانی می‌تواند کمک‌حالش باشد.
وی افزود: جدیت در کار مزیت دیگری است که شما دارید و این مهم در همان شب رأی اعتماد برای ملت ثابت شد و شما در همان شب در وزارتخانه حاضر شدید.
وی با بیان این که کار برای مردم و قدم برداشتن برای حل مشکلات مردم پاداش فراوانی دارد، اظهار کرد: توجه همه مسئولان باید به مردم باشد و مردمی بودن و درک مشکلات آن ها، باید یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های مدیران باشد.
آیت‌الله نوری همدانی تاکید کرد: توجه به بیت‌المال یکی از موضوعات مهم دیگری است که باید در نظر داشته باشید و درعین‌حال صرفه‌جویی در بیت‌المال نیز موردتوجه قرار گیرد.
وی بابیان اینکه مسئولان در نظام اسلامی راهنما و الگویی مردم هستند و باید در رفتار و کارهای خود به این مهم توجه داشته باشند، اظهار کرد: چنانچه عدالت را محور قرار دهید، قطعاً در کارتان موفق خواهید شد، چرا که این توصیه مولا و پیشوایمان حضرت امیر المومنین (ع) است.
وی با اشاره به اینکه ایجاد کار یکی از اقدامات مثبت دیگری است و باید سعی کنید برای مردم کار ایجاد کنید چرا که یکی از آفت‌ها بیکاری است، بیان کرد: خیلی از افراد جامعه از بیکاری به ستوه آمده‌اند که باید با برنامه‌ریزی برطرف شود.
آیت‌الله نوری همدانی تاکید کرد: گرانی مسئله دیگری است که مردم از آن رنج می‌برند و باید فکر اساسی برای آن شود پایین آمدن ارزش پول ملی کشور واقعاً تأسف‌بار است که نیاز است برطرف شود.
وی بابیان اینکه باید به دنیا نشان دهیم که حکومت اسلامی در همه زمینه‌ها موفق است و برای همه مشکلات راه‌حل دارد، گفت: نباید این مهم را هم فراموش کنیم که دشمنان نظام در کمین هستند که از هر فرصتی برای ضربه‌زدن به کشور بهره بگیرند و نباید زمینه را برای توطئه‌های آن ها فراهم کنیم.
انتهای پیام

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.