فیلم سینمایی «پارادایس» به کارگردانی علی عطشانی، راهی بخش مسابقه جشنواره بین‌المللی پارانای آرژانتین شد. هدف این جشنواره، ایجاد سهم مثبت در توسعه فرهنگ و صنعت فیلم عنوان شده است.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فیلم سینمایی «پارادایس»، ساخته علی عطشانی، سی و چهارمین حضور بین‌المللی خود را در جشنواره بین‌المللی فیلم مستقل پارانا (PIFF) تجربه می‌کند.
این جشنواره، توسط مرکز بین‌المللی تحقیقات تجربی فیلم و فیلم هنری (CICVE) ،متعلق به انجمن مدنی کتابخانه پدرو لمبل، به مدیریت استبان آماتی به صورت رقابتی برگزار می‌شود.
هدف جشنواره پارانا ایجاد سهم مثبت در توسعه فرهنگ و صنعت فیلم عنوان شده است. چهارمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستقل پارانا از ۳ تا ۱۰ سپتامبر (۱۲تا ۱۹ شهریور) ۲۰۲۱ در شهر پارانای (PARANA) کشور آرژانتین برگزار می‌شود و اسپاسیو جا محلی برای نمایش و ارائه فیزیکی فیلم‌های این جشنواره است.
 مهران رجبی، جواد عزتی، محمدعلی نجفیان، سامان صفاری، کیان کاووسی، مسعود بهارلو و بیتا عطشانی از ایران و الیویا بورکات، ماتیاس متس، کلاتسیدا روبرت و کاترین فولوس از کشور آلمان در فیلم «پارادایس» به ایفای نقش پرداخته‌اند.
در فیلم سینمایی «پارادایس»، جواد عزتی، طلبه‌ای جوان است که دوستش در اینستاگرام با دختری آلمانی آشنا شده و برای دیدن او راهی آلمان می‌شوند!
حضور فیلم «پارادایس» در بخش مسابقه جشنواره پارانای آرژانتین
۵۷۲۴۵
نظام آموزش عالی‌کشور با شیوع ویروس کرونا دچار تحول و دگرگونی عظیمی شده و با وجود مشکلات و چالش‌های پیاده‌سازی آموزش غیرحضوری اکنون پس از گذشت چهار نیم‌سال تحصیلی، مفاهیمی چون آموزش مجازی، کلاس آنلاین و… برای دانشجویان و خانواده‌هایشان ملموس و آشنا شده است.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.