مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت، در پیام تسلیتی تاکید کرد نام استاد دلجو همواره بر شناسنامه هنر آئینه‌کاری ایران جاودان است و نشان چشم‌نواز هنر او را تا ابد، بر بسیاری از بناهای تاریخی و آثار ماندگار این حوزه می‌توان یافت.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نیکنام حسینی‌پور، مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت، در پیامی، درگذشت محسن دلجو، هنرمند پیشکسوت آئینه‌کاری را تسلیت گفت.
این هنرمند پیشکسوت، صبح پنجشنبه ۱۱ شهریور بر اثر عوارض ابتلا به کرونا در سن ۸۲ سالگی، چشم از جهان فروبست. 
محسن دلجو، متولد ۱۳۱۸ در شهر اردبیل و از نوادگان میرزا محسن مجتهد و دارای نشان درجه یک هنری در رشته آئینه‌کاری بود.
پیام تسلیت نیکنام حسینی‌پور، مدیرعامل مؤسسه هنرمندان پیشکسوت، به شرح زیر است:  
«هوالباقی
آئین آئینه‌ها، صداقت است و راستی، کرونا که این روزها غبار مرگ را بر آئینه‌ زندگانی نشانده، هنرمند آئینه‌کار پیشکسوت را از ما گرفت.
استاد محسن دلجو که سالیان را در هنر اصیل و ارزنده آئینه‌کاری فعالیت می‌کرد و نشان چشم‌نواز هنر او را بر بسیاری از بناهای تاریخی و آثار ماندگار این حوزه می‌توان یافت، از میان‌مان رفت اما هر بار که بر قطعه‌های زیبای آئینه کنار هم قرار گرفته می‌نگریم و خود را باز می‌جوییم، یاد او را دل زنده نگاه می‌داریم.
نام استاد دلجو همواره بر شناسنامه هنر آئینه‌کاری جاودان است و یاد او ماندگار برای آنان که پس از ایشان در این مسیر گام می‌گذارند.
از خداوند منان برای ایشان رحمت واسعه و برای بازماندگان و خانواده محترمشان صبر جزیل از درگاه باری تعالی مسالت دارم.»
۵۷۲۴۵
نظام آموزش عالی‌کشور با شیوع ویروس کرونا دچار تحول و دگرگونی عظیمی شده و با وجود مشکلات و چالش‌های پیاده‌سازی آموزش غیرحضوری اکنون پس از گذشت چهار نیم‌سال تحصیلی، مفاهیمی چون آموزش مجازی، کلاس آنلاین و… برای دانشجویان و خانواده‌هایشان ملموس و آشنا شده است.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.