معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت بانوی ماجده و مؤمنه «حاجیه خانم صغری حاجی علی نقی» مادر گرامی شهیدان معزز «محمد حسن، احمد و محمد رضا حق‌گویان» و همسر بزرگوار شهید معظم «حاج صادق حق‌گویان» از استان همدان را تسلیت گفت.
به گزارش ایسنا، متن پیام سعید اوحدی به شرح زیر است:
«انا لله و انا الیه راجعون
خانواده محترم شهیدان گرانقدر حق‌گویان

سلامٌ علیکم
درگذشت بانوی ماجده و مؤمنه «حاجیه خانم صغری حاجی علی نقی» مادر گرامی شهیدان معزز «محمد حسن، احمد و محمد رضا حق‌گویان» و همسر بزرگوار شهید معظم «حاج صادق حق‌گویان» از استان همدان را به شما خانواده محترم تسلیت عرض می‌نمایم.

بی‌شک ایمان و اراده راستین شهدا ریشه در اعتقادات ناب و خالصی دارد که توسط والدین گرانقدر آنان بالندگی یافته که در این میان نقش مادران ارجمند شهدا در جهت تربیت این راست قامتان جاودان نظام بی‌بدیل است. به ‌یقین از دست دادن این سرمایه‌های اجتماعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، بسیار غم‌انگیز است.

از منظر ادب و ارادت بر ساحت ایمان و مقام صبرشان ادای احترام نموده و از درگاه پروردگار متعال علو مرتبه ربانی برای آن مرحومه مغفوره و بردباری برای بازماندگان مسألت دارم. امید آن که به فضل الهی و در جوار فرزندان و همسر شهیدشان قرین رحمت ربوبی گردند.
سعید اوحدی
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران»
انتهای پیام

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.