مسئول بسیج طلاب و روحانیون استان خراسان جنوبی از آغاز به کار پویش نقش ماندگار ثبت خاطرات رزمندگان روحانی در این استان خبر داد.
به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام  مجتبی مرادی مسئول بسیج طلاب و روحانیون استان خراسان جنوبی با بیان اینکه بیش از ۱۰ عنوان برنامه محوری در هفته دفاع مقدس خواهیم داشت، توضیح داد: برگزاری شب خاطره با استفاده از رزمندگان عزیز و پیشکسوتان جهاد و شهادت و روحانیون جهت خاطره گویی در شب های هفته دفاع (هر شب در یک پارک)، برگزاری مسابقات تیراندازی با تفنگ بادی برای فرزندان و خانواده روحانیون و استفاده از این فرصت برای تبیین دفاع مقدس از جمله برنامه ها است.
وی به آمادگی اعزام سخنران و راوی  به مناطق مختلف و سطح استان در صورت تقاضا اشاره کرد و افزود: برگزاری یادواره شهدای روحانی در سطح استان درصورت مساعد بودن شرایط بهداشتی و کرونایی از برنامه های هفته دفاع مقدس است.
مرادی ادامه داد: پویش نقش ماندگار ثبت خاطرات رزمندگان روحانیون استان توسط طلاب و روحانیون استان همراه اهدای جوایز نفیس به آثار برتر اجرا می شود.وی اضافه کرد: مهلت ارسال آثار در قالب صوت، متن و فیلم کوتاه (در حد۲ دقیقه) تا  ۲۰ شهریور۱۴۰۰ به ایتا به شماره  ۰۹۹۲۸۳۷۸۷۹۶ایثارگران بسیج طلاب و روحانیون استان  است.
انتهای پیام

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.