علی فروغی، مدیر شبکه سه، در نشست تجلیل از عوامل «گاندو»، اعلام کرد این سریال، ۶۰ درصد از مردم را مخاطب خود کرد که نتیجه آن، رضایت ۹۰ درصدی آن‌ها بوده است.  
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نشست تجلیل از عوامل سریال «گاندو» با حضور عبدالعلی علی عسکری (رییس سازمان صدا و سیما)، حمید شاه‌آبادی (معاون سیما)، علی فروغی (مدیر شبکه سه) و گروه هنری و سازنده این مجموعه تلویزیونی، برگزار شد.
در آغاز این نشست، عبدالعلی علی عسکری، بر دشواری‌های سریال‌سازی درباره تاریخ معاصر تاکید کرد و با اشاره به برخی تلاش‌ها برای جلوگیری از پخش مجموعه تلویزیونی «گاندو» گفت: «با توجه به اینکه «گاندو ۲» کار فاخر، ارزشمند، جدید و شجاعانه‌ای بود، باید پایش می‌ایستادیم؛ به لطف الهی کار موفقی هم در تاریخ سریال‌سازی ایران شد و بنیان جدیدی ایجاد کرد.»
رییس صدا و سیما ادامه داد: «گرچه در مورد «گاندو ۲» با اعتراضاتی مواجه بودیم و این اعتراضات بدون توجه به این بود که این مجموعه نمایشی، درام است و لزوما نباید مبتنی بر واقعیت باشد؛ اما باید در نظر داشت که سریال، کاری انقلابی، درست و روشنگر بود؛ به‌طوری که هم برای مردم و هم برای مدیران محل عبرت و بصیرت شد.»
او با قدردانی از عوامل ساخت و پخش این سریال امنیتی–اطلاعاتی، کارگردانی و فیلمنامه این اثر را قوی توصیف کرد و بخشی از این قوت را ناشی از سوژه‌ای دانست که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با رسانه ملی در میان گذاشت و از تحقیق برای نگارش متن فیلمنامه حمایت کرد.
در ادامه، حمید شاه‌آبادی، معاون سیما، با اشاره به استقبال از این مجموعه تلویزیونی که در گونه (ژانر) امنیتی-اطلاعاتی ساخته شد، گفت: «استقبالی را که شاهد بودیم، نشان داد این گونه (ژانر) نیاز جدی مخاطبان است و «گاندو» با جهت‌گیری روشن، هیچ ابایی از طرح مسائل نداشت.»
علی فروغی، مدیر شبکه ۳ سیما هم در این مراسم با اشاره به این‌که «گاندو» حدود ۶۰ درصد مخاطب داشته که ۹۰ در صد از آن‌ها از سریال، ابراز رضایت کرده‌اند، گفت: «گروه‌های مردم با طیف‌های فکری مختلف این سریال را پسندیده‌اند و این آمار نشان‌دهنده قوت این اثر است که با جهت‌گیری روشن، هیچ ابایی از طرح مسائل نداشت.»
او با اشاره به حمایت‌های رییس سازمان صدا و سیما از پخش این سریال گفت: «با وجود همه سختی‌ها در پخش این سریال و برخی صحبت‌ها، این سریال با اشراف ریاست سازمان و حمایت‌های ایشان پخش شد و مورد توجه مردم قرار گرفت و حمایت‌های آقای علی عسکری در «گاندو ۱ و ۲» به معنای واقعی بی‌نظیر بود.»
تهیه‌کننده، کارگردان، نویسنده و بازیگران «گاندو» هم در این نشست، به خاطر حمایت از این سریال و فراهم کردن امکان ساخت آن تشکر کردند. آن‌ها پیش از آن، با حضور در امور مخاطبان اداره کل روابط عمومی صدا و سیما، به تماس مخاطبان با سامانه ۱۶۲ پاسخ گفتند.
۵۷۵۷
امروزه طرفداران استفاده از مبل و لوازم‌های چوبی روز به‌ روز بیشتر می‌شوند چون این وسایل می‌توانند نقش مهمی در دکوراسیون داخلی منزل داشته باشد. افزایش تقاضا در خرید این وسایل باعث شده که نیاز به دانستن لیست قیمت انواع مبل و لوازم چوبی بیشتر شود. اگر قصد خرید مبل و لوازم چوبی مختلف را دارید، خواندن مقاله زیر را از دست ندهید.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source