داستان بلند «مدام» نوشته پویه صمیمی منتشر شد.
به گزارش ایسنا، این داستان بلند در ۸۰ صفحه و با قیمت ۳۰ هزار تومان نشر خزه منتشر شده است.
در معرفی ناشر از این کتاب آمده است: هیچ را خیال کردن بهترین راه دیوانگی است. «مدام» داستان این خیال است، حکایت گم کردن زمان و جهت‌ها. جایی که دیروز و فردا یکی‌ است و آدم‌ها و اتفاق‌ها تکرار هذیان‌گونه خاطراتند. هذیانی بی‌انتها. سرگیجه‌ای ناتمام.
در بخشی از این داستان بلند می‌خوانیم: «تو در آخرین پیغام‌هایت از بی‌دلیل رفتنم گله کرده بودی. از اینکه چرا به خودم زحمت نوشتن چهار کلمه را نداده‌ام و من فکر می‌کنم شاید حالا وقت خوبی برای نوشتن باشد و باور کن که این، بار اول‌ نیست که برایت می‌نویسم. پیش از این هم بارها نشسته‌ام، همه چیز را برایت نوشته‌ام و بعد به خودم آمده‌ام و دیده‌ام جای دیگری هستم و کلماتم در ناکجای دیگری جا مانده‌اند. با این حال باز تلاش می‌کنم. منّتی سر تو نیست. من تنها دلخوشی روزگارم همین است. همین کلماتی که هر بار به مقصد تو معلق بین زمین و آسمان ناکجا قطار می‌شوند. هرچند که همواره نمی‌رسند.»
«مدام» چهارمین کتابی است که نشر خزه از زنان داستان‌نویس ایرانی منتشر می‌کند. پیش‌تر در قالب این کتاب‌ها رمان «خیابان هزاردرخت» و مجموعه‌داستان «گلی روی داشبورد» (هر دو از نسیم خلیلی)، همچنین مجموعه‌داستان «ناداستانی به نام زندگی» (فریبا خانی) منتشر شده است.
انتهای پیام

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.