به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آستانه فرارسیدن اربعین حسینی، جمع زیادی از عزاداران سیدالشهدا در ایران مشتاق حضور در راهپیمایی میلیونی اربعین و زیارت امام حسین علیه السلام‌اند، اما به دلیل محدودیت‌های ناشی از ویروس کرونا، این راهیپمایی با تمهیدات ویژه بهداشتی و با جمعیت کمتری از عاشقان اباعبدالله که از ایران مسافر کربلا می‌شوند، برگزار خواهد شد.
فرهنگسرای رسانه همزمان با این مراسم باشکوه کمپین «آقا من جا مانده‌ام» را برای جاماندگان پیاده‌روی اربعین برگزار می‌کند و تلاش دارد تا دلتنگی‌ها و دردِ دل‌های عاشقان سیدالشهداء را در قالب عکس و تصویر به نمایش بگذارد تا از این طریق احساسات پاک شهروندان عزادار را در فضای مجازی پیش چشم تمام جهانیان بیاورد.
در این کمپین رسانه‌ای، عزاداران و عاشقان سیدالشهدا که امسال نمی‌توانند در راهپیمایی باشکوه اربعین شرکت کنند باید فیلم‌های یک دقیقه‌ای از دلگویه‌های خود برای حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام را با هشتگ «جاماندگان» در فضای مجازی نشر داده و به کمپین «آقا من جامانده‌ام» بپیوندند.
فرهنگسرای رسانه متولی برگزاری این کمپین بوده و با انتشار این فیلم‌های یک دقیقه‌ای در فضای مجازی به استقبال عزاداران حسینی می‌رود.
 
اربعین , پیاده روی اربعین ,
 
انتهای پیام/

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.