به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم به نقل از ددلاین، شبکه “استارز” زندگی “پریسیلا ویارئال” روزنامه‌نگار میدانی را از زمانی که وی روی قدرت گزارش زنده برای افشای فساد، کارتل‌ها و قاتلان سریالی در شهر مرزی “لاردو” مکزیک سرمایه‌گذاری می‌کند، با عنوان “لا گوردیلوکا” در قالب سریال توسعه می‌دهد. 
این پروژه، با الهام از مقاله‌های Skip Hollandsworth و Leif Reigstad که در مورد “ویارئال” در ماهنامه تگزاس نوشته شده است و بر اساس فیلمنامه نویسنده و فیلمساز فیلم و تلویزیون “هیلاری بتیس” و به  تهیه‌کنندگی “نینا تاسلر” و “دنیز دی نووی” به نمایندگی از کمپانی PatMa Productions و CBS Studios، می‌آید.
پریسیلا با استفاده از رسانه‌های اجتماعی، مرزهای آزادی بیان و مطبوعات را به نهایت رسانده و پایه و اساس جامعه را متزلزل می‌کند. اما بیش از هر چیز، داستان این سریال، ماجرای عشق بی‌قید و شرط یک زن به خانواده و جامعه است.
او که از دبیرستان اخراج شده است و در 20 سالگی از زندان رفتن اجتناب می‌کرد، اکنون در 30 سالگی است و از نام “لاگوردیلوکا” استفاده می‌کند. او به عنوان منبع اصلی خبری در لارودو است، زیرا مرتباً از صحنه‌های جنایت محلی برای 190 هزار فالوور فیس بوک خود، فیلم پخش می‌کند. این شهروند روزنامه‌نگار مشهور به دلیل انتشار نام دو قربانی کشته شده در شبکه‌های اجتماعی قبل از افشای آنها توسط مقامات، دستگیر و به دادگاه منتقل شد.
“هیلاری بتیس” نویسنده این سریال که در مرز بزرگ شده، فرزند پدرومادری آمریکایی-مکزیکی است که به دنبال کشف هویت آمریکایی در کارهای خود است. نمایش‌های او در برادوِی روی صحنه رفته است. او روی سریال آمریکایی‌ها در شبکه FX‌ کار کرد. او به تازگی برای شبکه هولو سریال “ترک تحصیل”  را نوشته است.
انتهای پیام/

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.