موزه ملی ایران با توجه به دستور اداره کل موزه‌ها و اموال منقول تاریخی، فرهنگی، با رعایت شیوه‌نامه بهداشتی بازدیدهای خود را از سر گرفت.
به گزارش خبرگزاری مهر، موزه ملی ایران به اطلاع تمامی دوستداران و علاقمندان رساند با توجه به دستور اداره کل موزه‌ها و اموال منقول تاریخی، فرهنگی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، موزه ملی ایران با رعایت شیوه‌نامه بهداشتی ویژه بازدید از موزه‌ها در زمان همه‌گیری بیماری کرونا بازدیدهای خود را از سر گرفته است.
بر این اساس ساعت بازدید ۸:۳۰ تا ۱۷ تعیین شده و بازدید بر اساس جدول زمانبندی نوبت‌های بازدید صورت می‌گیرد.
بازدید موزه ملی ایران از سر گرفته می‌شود
بازدید این روزها با توجه به بحران بیماری کرونا محدودیت‌های در پی داشته و به منظور حفاظت پیشگیرانه در سلامت کارکنان، بازدیدکنندگان و همچنین صیانت آثار موزه‌ای شیوه‌نامه ویژه بازدید در موزه ملی ایران اجرایی می‌شود. ضروری است کلیه بازدیدکنندگان پیش از مراجعه به موزه ملی ایران این شیوه‌نامه را در وبگاه موزه ملی ایران به آدرس Irannationalmuseum.ir دقیق مطالعه کرده و موارد آن را حین بازدید رعایت کنند همچنین از بازدیدکنندگان گرامی درخواست می‌شود نسبت به بازدید در مسیرهای از پیش تعیین شده و به نشانه گذاری‌های نصب شده اهتمام ورزند.
موزه ملی ایران یادآور شد، خروج از بحران کرونا نیازمند همکاری و مشارکت تمامی اقشار جامعه بوده و در حوزه بازدید از موزه‌ها نیز انتظار می‌رود بازدیدکنندگان توجه لازم به این امر را به عنوان یک مسئولیت اجتماعی تلقی کرده در حفظ و حراست از میراث فرهنگی و پیشگیری از گسترش این بیماری موزه‌ها را یاری کنند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source