مهلت ارسال آثار به سی‌ونهمین جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران، تا ۲۰ مهر تمدید شد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ناشران، پژوهشگران، محققان، مولفان، مترجمان و مصححان، تا ۲۰ مهر ۱۴۰۰ فرصت یافتند تا آثار پیشنهادی خود را به دبیرخانه سی‌ونهمین جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران بفرستند.
سی‌ونهمین جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران با هدف حمایت و تشویق مولفان، مترجمان، مصححان و ناشران سراسر کشور، ارتقای فرهنگ جامعه اسلامی ایران و حفظ استقلال و هویت فرهنگی، در بهمن ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.
دبیرخانه این دوره از جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران، از ناشران، پژوهشگران، محققان، مولفان، مترجمان و مصححان دعوت کرد با ثبت‌نام در تارنمای اینترنتی، کتاب یا کتاب‌های پیشنهادی خود را تا ۲۰ مهر ۱۴۰۰ به دبیرخانه بفرستند.
بر اساس این فراخوان، آثار ارسالی باید برای نخستین‌بار در سال ۱۳۹۹ منتشر شده باشند و جزو کتاب‌های کمک درسی و عکس‌برداری شده نبوده و همچنین کتاب باید دارای برگه اعلام وصول باشد.
تنها کتاب‌هایی در این جایزه مورد داوری و ارزیابی قرار می‌گیرند که پدیدآورنده یا ناشر کتاب، کاربرگ ثبت‌نام را در تارنمای جایزه تکمیل و به همراه دو نسخه از کتاب به دبیرخانه ارسال کند. همچنین گفتنی است آثار دریافت شده بازگردانده نخواهد شد.
 کتاب‌های داستان کوتاه، داستان بلند و رمان بزرگسال، نقد ادبی (تالیف)، مستندنگاری، شعر بزرگسال و شعر کودک و نوجوان به‌دلیل همپوشانی با جایزه جلال آل‌احمد و جشنواره شعر فجر، در جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران داوری و بررسی نمی‌شوند.
۵۷۵۷
با شروع فصل پاییز  و بازگشایی مدارس، از آنجا که از آبان کلاس‌های مدارس و دانشگاه‌ها به صورت حضوری برگزار خواهد شد، خانواده‌ها بیشتر ترجیح می‌دهند که فرزندان خود را با اتومبیل شخصی خود به مدرسه برسانند.  عملا سفر با خودروی شخصی ممکن است مشکلات فراوانی از جمله،آلودگی محیط زیست،ناهنجاری‌های ترافیکی و حوادث زیانبارِ رانندگی را تحویل جامعه دهد ولی با توجه به شرایط کرونایی، استفاده از خودروی شخصی چندان هم غیرمنطقی نیست.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.