با خارج شدن شهر تهران از وضعیت قرمز بیشتر گالری‌ها در کنار بازدید مجازی‌ای که در نظر گرفته‌اند، به صورت حضوری نیز پذیرای بازدیدکنندگان هستند. اگر قصد دارید تا در آخر هفته به بازدید از نمایشگاه‌های هنری گروهی و انفرادی بروید، گزارش ایسنا اطلاعات اولیه ای را در اختیارتان می گذارد.
نقش حماسه
«نقش حماسه» نمایشگاهی گروهی است که در موزه هنرهای معاصر فلسطین در حال برگزاری است. این نمایشگاه که در روزهای جمعه فعالیتی به منظور بازدید ندارد، در روزهای دیگر از ساعت ۱۶ الی ۱۹ پذیرای بازدیدکنندگان است. موزه هنرهای معاصر فلسطین به نشانی میدان فلسطین، خیابان طالقانی، خیابان شهید برادران مظفر، تقاطع بزرگمهر تا دوازدهم مهر ماه محل برگزاری این نمایشگاه خواهد بود. 
شماره تماس هماهنگی: ۶۶۹۷۴۷۹۰

ادامه
نمایشگاه انفرادی عکس «ادامه» که در گالری امکان در حال برگزاری است، همه روزه به جز روزهای زوج پذیرای بازدیدکنندگان است. این نمایشگاه که تا تاریخ بیست و سوم مهر ماه دایر است، از ساعت ۱۶ الی ۲۰ امکان بازدید دارد. 
شماره تلفن: ۸۸۸۱۴۷۹۲

 
سینما فری
«سینما فری» نام نمایشگاه انفرادی‌ای است که در گالری هما به نشانی خیابان کریم خان زند، خیابان سنایی، کوچه چهارم غربی، پلاک ۸، واحد ۱ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که همه روزه از ساعت ۱۲ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است تا ششم مهر ماه دایر خواهد بود.
شماره تلفن: ۸۸۸۶۳۵۹
حواشی لیلی
نمایشگاه انفرادی عکس «حواشی لیلی» که در گالری اُ در حال برگزاری است، تا تاریخ دوازدهم مهر ماه ادامه دارد و همه روزه به جز روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است. 
شماره تلفن: ۸۸۳۲۴۸۲۸
 

طیب
نمایشگاه انفرادی «طیب» که در گالری زیرزمین دستان به نشانی خیابان فرشته، خیابان بیدار در حال برگزاری است، تا تاریخ نهم مهر ماه ادامه دارد. این نمایشگاه همه روزه به جز روزهای یکشنبه و دوشنبه از ساعت ۱۳ الی ۲۰ پذیرای بازدید کنندگان است. 
شماره تلفن: ۲۲۰۲۳۱۱۴
 

عکس پنج
نمایشگاه گروهی «عکس پنج» که در گالری شیرین به نشانی خیابان کریم خان زند، خیابان سنایی، کوچه‌ی سیزدهم در حال برگزاری است، تا هفتم مهر ماه ادامه دارد. این نمایشگاه همه روزه به جز دوشنبه‌ها از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است. 
شماره تلفن: ۸۸۳۴۳۹۶

جامه دران
نمایشگاه انفرادی «جامه دران» که در گالری عصر به نشانی میرزای شیرازی شمالی، خیابان دلاویز در حال برگزاری است، تا تاریخ نوزدهم مهر ماه ادامه دارد. این نمایشگاه همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۵ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است. 
شماره تلفن: ۸۸۷۱۱۵۵۳

خزان
نمایشگاه گروهی عکس و نقاشی «خزان» که در گالری شلمان به نشانی میرداماد، نرسیده به شریعتی، رودبار غربی، کوچه کاووسی در حال برگزاری است، تا تاریخ چهارم مهر ماه ادامه دارد. این نمایشگاه به گردآوری بهداد نجفی، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۰:۳۰ پذیرای بازدیدکنندگان است. 
شماره تلفن: ۲۲۲۷۱۶۹۳
 

هنرجویان طبقه چهارم
نمایشگاه انفرادی «هنرجویان طبقه چهارم» که در گالری آ به نشانی خیابان کریم خان زند، خیابان عضدی، کوچه ارشد در حال برگزاری است، تا تاریخ هفتم مهر ماه ادامه دارد. این نمایشگاه همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدید کنندگان است.
شماره تلفن: ۸۸۹۱۹۵۴۷
 

این بامداد من است
نمایشگاه انفرادی «این بامداد من است» که به نمایش آثار شقایق احمدیان اختصاص دارد، در گالری پروژه‌های آران به نشانی خیابان نوفل لوشاتو، کوچه لولاگر در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ شانزدهم مهر ماه ادامه دارد، همه روزه به جز شنبه‌ها و یکشنبه‌ها از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است. 
شماره تلفن: ۶۶۷۰۷۹۷۵

مزایده آنلاین قهوه خانه‌ای 
نمایشگاه گروهی «مزایده آنلاین قهوه خانه‌ای» که در گالری آرتبییشن به نشانی خیابان شریعتی، پایین‌تر از حسینیه ارشاد، نرسیده به همت، گل نبی، میدان احمدی روشن در حال برگزاری است، تا تاریخ دهم مهر ماه ادامه دارد و همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است. 
شماره تلفن: ۲۲۹۲۲۵۳۸

محوشدگی۳
«محوشدگی ۳» یک نمایشگاه گروهی است که در نگارخانه نگر به نشانی زیر پل کریم خان، بعد از تقاطع ایران شهر، پلاک ۱۵۴ در حال برگزاری است و تا تاریخ دوازدهم مهر ماه ادامه دارد. این نمایشگاههمه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن: ۸۸۳۱۵۰۶۱

راه
نمایشگاه انفرادی «راه» که به نمایش آثار محسن محمودی زاده اختصاص دارد، در گالری طراحان آزاد به نشانی خیابان ولیعصر(عج)، خیابان فتحی شقاقی، میدان سلماس در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا دوازدهم مهر ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای پنجشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است. 
شماره تلفن: ۸۸۰۰۸۶۷۶

مجنون در جا غرق
«مجنون در جا غرق» نام نمایشگاه انفرادی‌ای است که به نمایش آثار محمد جعفر پاکروان اختصاص دارد. این نمایشگاه که در گالری ثالث به نشانی کریم خان زند بین ایرانشهر و ماه شهر در حال برگزاری است، تا تاریخ بیستم مهر ماه ادامه دارد و همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۲ پذیرای بازدیدکنندگان است. 
شماره تلفن: ۸۸۳۲۵۲۷۶

اجتماع تنهایی 
«اجتماع تنهایی» نمایشگاه انفرادی نقاشی سایه منصور است که در گالری شریف به نشانی میدان قدس، خیابان شریعتی، کوچه ماهروزاده در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ بیستم مهر ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدید کنندگان است. 
شماره تلفن: ۲۲۷۲۴۹۳۰

انتهای پیام 

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.