سرپرست پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه ترافیک در مسیرهای خروجی محورهای هراز و کندوان پرحجم شد، گفت: هر چه به ساعات پایانی روز نزدیک می‌شویم در حجم ترافیک افزوده می‌شود.
هادی عبادی امروز درباره آخرین وضعیت آمد و شد خودروها در محورهای مازندران در گفت‌‌وگو با فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: درحال حال حاضر در مسیرهای ورودی استان شاهد ترافیک آرامی هستیم.
وی با اشاره به اینکه ترافیک در مسیرهای خروجی محورهای هراز و کندوان پرحجم شد، افزود: هرچه به ساعات پایانی روز نزدیک می‌شویم در حجم ترافیک افزوده می‌شود.
سرپرست پلیس راه مازندران بیان کرد: باتوجه به ورودی‌ها به‌نظر می‌رسد شاهد خروج مسافران تابستانه در استان هستیم که به‌نظر می‌رسد باید زمان بازگشت از سفرهای خود را مدیریت کنند.
این مسؤول اضافه کرد: همچنین با توجه به تردد مردم به سمت ییلاق‌ها، بازگشت مردم از ساعات بعدازظهر مسیرهای استان را پرترافیک می‌کند.
عبادی با اعلام اینکه محدودیت‌های کرونایی در محورهای شمال در حال اجرا است، تصریح کرد: کماکان محدودیت تردد در جاده‌های شمال اعمال می‌شود و  در این زمینه جلوی خووروهایی که برون مجوز قصد ورود به استان را داشته باشند گرفته می‌شود.
وی یادآور شد: از ابتدای امسال تاکنون ۱۲۰هزار و ۵۱۶ دستگاه خودرو اعمال قانون و ۸۰هزار و ۲۸ دستگاه خودرو به مبدا بازگردانده شدند.
وی در پایان گفت: پرهیز از ترددهای غیرضروری و همچنین مدیریت زمان بازگشت از سفر مورد تاکید است.
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
ما را دنبال کنید.

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.