ایلام-وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اشاره به ظرفیت های گردشگری استان ایلام، گفت: تقویت صنعت گردشگری استان ایلام در اولویت وزارت میراث فرهنگی است.
به گزارش خبرنگار مهر، سیدعزت الله ضرغامی ظهر پنجشنبه در بدو ورود به استان ایلام اظهار کرد: این استان قابلیت‌های زیادی در بخش گردشگری دارد و تقویت صنعت گردشگری استان ایلام در اولویت وزارت میراث فرهنگی است.
وی افزود: با توجه به ظرفیت دفاع مقدس، مرز بین المللی مهران و همچنین موقعیت‌های تاریخی و طبیعی می‌تواند به یک قطب گردشگری تبدیل شود.
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بیان کرد: پتانسیل گردشگری استان ایلام زیاد است و هدف اصلی سفر امروز به منظور بررسی این ظرفیت‌ها است.
ضرغامی تاکید کرد: همه کشور مدیون مردم ایلام و رشادت‌های این استان در دوران‌های مختلف انقلاب از جمله هشت سال دفاع مقدس هستیم.

دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، بازدید از بازارچه صنایع دستی شهر ایلام، بازدید از زیرساخت‌های گردشگری شهرستان بدره و همچنین شهر تاریخی سرابکلان از جمله برنامه‌های سفر ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به استان ایلام است.
حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور کشورمان و هیئت همراه فردا به استان ایلام سفر می‌کند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source