ایلام-وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اشاره به ظرفیت های اربعین در استان ایلام، گفت: توریسم زیارتی در استان ایلام نیازمند تقویت زیرساخت ها است.
به گزارش خبرنگار مهر، سید عزت الله ضرغامی ظهر پنجشنبه در دیدار با امام جمعه ایلام اظهار کرد: استان ایلام، استان نمونه و فداکاری است و به گردن ملت ایران حق دارد.
وی تصریح کرد: شهدای گرانقدر، ایثارگران عزیز و مقاومت جانانه‌ای که مردم استان ایلام در دفاع مقدس داشتند، جایگاه خاصی را به استان داده است.
ضرغامی عنوان کرد: امیدواریم با سفر هیئت دولت و جلساتی که از قبل در بحث توسعه‌ای، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی انجام گرفته و تصمیماتی که گرفته می‌شود، بعد از این سفر تحولی در بخش‌های مختلف در استان ایجاد شود.
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اضافه کرد: نقاط دیدنی و جاهای بکر در ایلام فراوان است و به دلیل هم مرز بودن با عراق، توریسم زیارتی این استان ظرفیت فوق العاده است.
وی ادامه داد: با ایجاد زیرساخت‌های مناسب در کنار این حضور معنوی و پرحجم اربعین، استان ایلام نیز باید از آن بهره مند شود.
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تصریح کرد: ظرفیت‌های توریستی استان ایلام را در این سفر بررسی می‌کنیم که در چه حدی هستند، با هماهنگی همدیگر و به ویژه صدا و سیما دست در دست هم دهیم که اینجا را معرفی کنیم، که اگر تبلیغ و معرفی صورت بگیرد، گردشگری استان رونق بیشتری می‌گیرد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.