معاون اول رییس جمهور در پیام تسلیتی به مناسبت درگذشت شهادت گونه علی لندی نوجوان ۱۵ساله ایذه ای، تصریح کرد: هر چند آسماني شدن اين نوجوان عزيز اندوهبار و غم انگيز است و مرگ او مردم ايران را متاثر نمود اما اقدام ايثارگرانه وي الگو و سرمشقي ماندگار براي همه نوع دوستان و كساني است كه در جهت گسترش و تعميق فرهنگ ايثار و از خودگذشتگي تلاش مي كنند. 
به گزارش الف، متن کامل پیام دکتر مخبر به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحيم
خبر تلخ و ناگوار درگذشت شهادت گونه آقاي علي لندي نوجوان ١٥ ساله ايذه اي كه با وجود سن كم از جان خود گذشت و جان دو زن گرفتار در آتش را نجات داد و برگ زرين ديگري بر فداكاري هاي فرزندان و قهرمانان اين مرز بوم قهرمان پرور افزود، موجب تاثر و تالم فراوان گرديد.
هر چند آسماني شدن اين نوجوان عزيز اندوهبار و غم انگيز است و مرگ او مردم ايران را متاثر نمود اما اقدام ايثارگرانه وي الگو و سرمشقي ماندگار براي همه نوع دوستان و كساني است كه در جهت گسترش و تعميق فرهنگ ايثار و از خودگذشتگي تلاش مي كنند.
مصيبت فقدان اين نوجوان غيور را به ملت ايران بخصوص مردم شريف شهرستان ايذه، دوستان، اقوام و بستگان به ويژه خانواده گرامي آن فقيد سعيد صميمانه تسليت مي گويم و از خداوند بزرگ براي ايشان رحمت و رضوان واسعه الهي و براي بازماندگان محترم صبر و اجر مسالت ميكنم.
محمد مخبر
معاون اول ریيس جمهور
گفتنی است، معاون اول رییس جمهور همچنین در تماس تلفنی با داوود لندی پدر این نوجوان قهرمان مراتب تسلیت و همدردی خود و اعضای دولت را به خانواده وی ابراز داشت.
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
ما را دنبال کنید.

source