مدیر مرکز مدیریت راه‌ها گفت: دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در برخی مقاطع محور کندوان و آرادراه‌های کرج – قزوین و قزوین – کرج را نشان می‌دهند.
علی‌اکبر آشوری در گفت‌وگو با فارس، درباره آخرین وضعیت ترافیکی راه‌ها اظهار داشت: براساس اطلاعات 2320 دستگاه ترددشمار جاده‌ای کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها نسبت به روز قبل 1.2 درصد افزایش نشان می‌دهد. در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 10.5 درصد بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد. 
* ترافیک سنگین در کندوان و آزادراه کرج – قزوین – کرج
آشوری بیان کرد: در حال حاضر در محور کندوان محدوده مرزن‌آباد و بین کندوان تا نسا ترافیک سنگین است.
وی همچنین از تردد روان در محورهای هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت در مسیر رفت و برگشت خبر داد. 
وی ادامه داد: دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در آزادراه کرج – قزوین محدوده پایانه شهید کلانتری و در آزادراه قزوین- کرج محدوده پل‌فردیس نشان می‌دهد. 
* 3 آزادراه پرتردد کشور
مدیر مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: براساس اطلاعات دستگاه‌های ترددشمار در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد در آزادرا‌ه‌های کرج – تهران با 141 هزار تردد، کرج – قزوین با 127 هزار تردد و قزوین – کرج با 125 هزار تردد ثبت شد. 
* انسداد 7 جاده به دلیل کاهش ایمنی در مسیر
وی بیان کرد: در حال حاضر 7 جاده به دلیل کاهش ایمنی در مسیر مسدود است که در این باره می‌توان به محورهایی نظیر پونل – خلخال،‌ رؤیان – بلده، خرم‌آباد -پلدختر و شمشک – دیزین اشاره کرد. 
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
ما را دنبال کنید.

source