مدیر رادیو اقتصاد برخی ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس این شبکه رادیویی را تشریح کرد.
به گزارش ایسنا، محمدرضا مهدیار اسماعیلی، مدیر رادیو اقتصاد ضمن تشریح ویژه برنامه های دفاع مقدس رادیو اقتصاد گفت: در برنامه «مشت پر» شنوندگان با ظرفیت‌ها و توانمندی‌های تجهیزات نظامی داخلی از ابتدای جنگ تاکنون آشنا می‌شوند.
وی با اشاره به هشت سال جنگ تحمیلی از سوی قدرت های جهانی خاطرنشان کرد: حکایت این برنامه از روزهای ابتدای جنگ است که با دست‌های خالی مبارزه می‌کردیم و وضعیت تجهیزات نظامی ما به گونه‌ای بود که حتی برای سیم خاردار متکی به خارج از کشور بودیم ولی خوشبختانه با اتکا به کارشناسان داخلی در حال حاضر به پیشرفته ترین سلاح های نظامی دست یافته ایم و به تعبیری، مشتمان پر شده است. 
مهدیار اسماعیلی همچنین بیان کرد: در هر قسمت از برنامه مستند «مشت پر» به بررسی و معرفی یکی از دستاوردهای سلاح های ساخت داخل و مقایسه آن با زمان جنگ پرداخته می شود و آنچه که به جذابیت این برنامه می افزاید، گفتگو با فرماندهان و رزمندگانی است که خاطرات خود را درباره موضوع برنامه بیان می کنند.
وی ادامه داد: در این برنامه معتقدیم هر چند که مشت ما با ساخت سلاح های نظامی پر است و این قدرت اجازه هیچ تجاوزی را به دشمنان نمی‌دهد، ولی قدرت اصلی ما نه مشت پر، بلکه قلب مالامال از ایمان به خداست.
مدیر رادیو اقتصاد در پایان گفت: محور برنامه های «عصر اقتصاد»، «رهیافت» و «پرونده» رادیو اقتصاد نیز در این هفته، دفاع مقدس خواهد بود.
به گزارش ایسنا، برنامه «مشت پر» ساعت ۱۱ و ۵ دقیقه به روی آنتن رادیو اقتصاد می رود.
انتهای پیام

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.