واحد کانون‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و مذهبی دانشگاه علامه طباطبایی با همکاری کانون تئاتر، کانون فیلم و عکس، کانون گویندگی و کانون موسیقی این دانشگاه، نخستین یادنامه ملی دانشجویی «دفاع مقدس» را برگزار می کند.
به گزارش باشگاه دانشجویان ایسنا، این یادنامه با هدف “بازخوانی ارزش‌های جنگ تحمیلی در بسترهای خلاق هنری”، “توجه به رویکرد و خوانش‌های امروزی از ادبیات مقاومت” و “تلاش برای به رسمیت‌شناختن صداهای تازه از واقعه جنگ با رویکرد صلح” در ‌بخش‌های: ‌فیلم کوتاه (بین ۵ تا ۳۰ دقیقه)، موسیقی (بدون محدودیت در قالب، گونه و زمان اثر)، نمایشنامه‌خوانی (بین ۳۰ تا ۹۰ دقیقه) و  پادکست(حداقل ۵ و حداکثر ۶۰)  برگزار می‌شود.
این جشنواره مختص دانشجویان فعلی تمام مراکز آموزش عالی کشور (دانشگاه‌های دولتی، آزاد و غیرانتفاعی) در همه مقاطع تحصیلی است و ‌همه آثار صوتی باید در فرمت MP۳ و آثار تصویری در فرمت MP۴ به دبیرخانه ارسال شوند.
همچنین به ضمیمه همه آثار، در قالب یک فایل ورد، تمامی عوامل تولیدکننده اثر همراه مشخصات فردی و تحصیلی پیوست شود و ‌هر فرد، با حداکثر دو اثر در هر بخش می‌تواند شرکت کند.
مخاطبان می توانند آثار خورد را تا ۳۰ مهرماه به دبیرخانه جشنواره به آدرس kanoonatu۳@gmail.com ارسال کنند که آیین پایانی و اعلام برگزیدگان جشنواره از ۱۹ تا ۲۴ آبان همزمان با «نخستین هفته فرهنگ دانشگاه علامه طباطبایی» برگزار خواهد شد.
 علاقه مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره ۰۲۱۴۸۳۹۳۵۱۷ و ‌شناسنه های kanoonha_festival@ و  kanoonha_atu@ در ارتباط باشند.

انتهای پیام

source