مهر نوشت: فیلمبرداری «باردو» (وقایع‌نگاری نادرست مشتی حقایق)، فیلم تازه آلخاندرو ایناریتو که توسط داریوش خنجی انجام شده است، در مکزیکوسیتی پایان یافت.
طبق اعلام ورایتی، در حالی که از این پروژه به عنوان یک کمدی نوستالژیک یاد می‌شود، گفته شده است داستانش درباره یک روزنامه‌نگار و مستندساز مشهور مکزیکی است که به سرزمین مادری‌اش برمی‌گردد و با طرح سوال‌هایی درباره روابط خانوادگی و هویت، از گذشته مکانی که خانه‌اش می‌نامد پرده برمی‌دارد.
دانیل خیمنز کاچو و گراسیلدا سیسیلیانی در این فیلم که پیش‌تر از آن با عنوان «لیمبو» یا «برزخ» یاد شده بود، بازی کرده‌اند.
دو دهه پس از آن که ایناریتو «عشق سگی» را در مکزیک فیلمبرداری کرد، بار دیگر با «باردو» به زادگاهش بازگشته و فیلم جدیدش را در کشورش تولید کرده است.
علاوه بر کارگردانی، ایناریتو از نویسندگان فیلمنامه هم هست و برای نوشتن آن با نیکولاس جیاکوبون همکاری کرده است. او پیش‌تر با جیاکوبون در «زیبا» و «بردمن» همکاری کرده بود.
از فیلم‌های پیشین ایناریتو می‌توان به «بابل» و «۲۱ گرم» اشاره کرد. او برای «بردمن» در سال ۲۰۱۴ و برای «بازگشته از گور» در سال ۲۰۱۵، اسکار بهترین کارگردانی را دریافت کرد و یک اسکار هم برای بهترین فیلمنامه اوریجینال با «بردمن» برد.
۵۷۲۵۹
کلینیک‌های پوست و مو بدون تجهیزات مناسب و باکیفیت قادر نخواهند بود حداکثر پتانسیل خود را در عرصه زیبایی و جوانسازی پوست به نمایش بگذارند. بنابراین انتخاب بهترین دستگاه‌های لیزر موهای زائد برای بسیاری از صاحبان این کلینیک‌ها در اولویت نخست قرار دارد.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source