به گزارش خبرگزاری تسنیم، سیامک اطلسی بازیگر،کارگردان، تهیه‌کننده سینما و دوبلور باسابقه چهارم مهرماه بر اثر ابتلا به کرونا از دنیا رفت. در این مراسم که به دلیل شیوع کرونا تحت پروتکل‌های بهداشتی و بدون سخنرانی برگزار شد، جمعی از دوستان و خانواده این هنرمند حضور داشتند.
خانواده مرحوم از مردم خواسته بودند که به دلیل شیوع کرونا در مراسم خاکسپاری شرکت نکنند. از جمله آثار او در سینما به «چریکه تارا»، «پرونده»، «شاید وقتی دیگر»، «آن سوی آتش»، «دو فیلم با یک بلیت»، «آقای بخشدار»، «همسر»، «روز واقعه»، «در کمال خونسردی»، «خط آتش»، «دلباخته»، «دختری به نام تندر»، «ملک سلیمان»، «گلوگاه»، «دلتنگی‌های عاشقانه» و «مردی بدون سایه» می‌توان اشاره کرد.
وی در فیلم‌ها و سریال‌های مختلفی نیز همچون «مادر»، «جنگجویان کوهستان»، «پهلوانان نمی‌میرند»، «افسانه جومونگ» دوبلوری کرده بود.
برخی از سریال‌های او نیز «پدر سالار»، «پهلوانان نمی‌میرند»، «فرار بزرگ»، «پدرخوانده»، «کلانتر 2»، «شیخ بهایی»، «تعبیر وارونه یک رویا»، «معمای شاه»، «هشت و نیم دقیقه»،« مختارنامه» و همچنین نامش در لیست بازیگران سریال در حال ساخت «سلمان فارسی» دیده می‌شود.
انتهای پیام/
 

source