با انتشار فراخوان بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، متقاضیان تا ۳۰ مهر فرصت دارند برای حضور در این رویداد هنری، ثبت نام کنند.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فراخوان بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، در قالب ۱۲ بخش منتشر شد.
این رویداد هنری، در قالب دوازده بخشِ مسابقه تئاتر خردسال، مسابقه تئاتر کودک، مسابقه تئاتر نوجوان، مسابقه تئاتر خیابانی، مسابقه خیمه‌شب بازی، نقالی- پرده‌خوانی، تئاتر با اجرای کودکان و نوجوانان (تا ۱۸ سال)، تئاتر فراگیر (همراه افراد با نیازهای ویژه)، تئاتر ملل، مسابقه نمایشنامه‌نویسی، پژوهش، آثار میهمان و کارگاه‌های آموزشی و نشست‌های تخصصی برگزار می‌شود.
متقاضیان می‌توانند از تاریخ ۳۰ مهر با مراجعه به بخش ویژه بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان، روی سایت «ایران تئاتر»، نسبت به ثبت تقاضا و بارگذاری یا ارسال مدارک لازم اقدام کنند.
بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان، اسفند ۱۴۰۰ به دبیری امیر مشهدی‌عباس در شهر همدان برگزار خواهد شد.
۵۷۵۷
کار در ترکیه متقاضیان بسیار زیادی دارد و اغلب ایرانیان یا سایر مهاجران از کشورهای دیگر جهان، خواستار کار و جستجوی شغل در این کشور هستند. یکی از دلایلی که باعث شده متقاضیان کار در ترکیه زیاد شوند، هزینه ارزان زندگی و امکانات خوب این کشور است.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source