ایسنا/البرز مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: مراسم تشییع شهدای حادثه انبار مرکز تحقیقات خودکفایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز چهارشنبه هفتم مهرماه به‌صورت خودرویی در فردیس برگزار می‌شود.
سلیمان رستمیان با اشاره به شهادت «حسین عابدی» و «سید مرتضی کریمی» دو تن از کارکنان مرکز تحقیقات خودکفایی سپاه در حادثه آتش‌سوزی در روستای بیدگنه ملارد خبر داد و گفت: مراسم تشییع این دو شهید فردا (۷ مهرماه) به‌صورت خودرویی در فردیس برگزار می‌شود.
به گزارش ایسنا، وی افزود: این دو شهید  ساکن شهرستان فردیس بودند که یکشنبه چهارم مهرماه بر اثر حادثه آتش‌سوزی در محل انبار مرکز تحقیقات خودکفایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به درجه شهادت نائل آمدند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه تصریح کرد: مراسم تشییع این دو شهید سرافراز فردا چهارشنبه هفتم مهرماه همزمان با ایام هفته دفاع مقدس به‌صورت خودرویی از ساعت ۸  از سه راه حافظیه فردیس به سمت فلکه دوم تشییع و پس‌ از آن پیکر شهید «حسین عابدی» به سمت مشکین‌دشت تشییع و در گلزار شهدای مشکین‌دشت به خاک سپرده خواهد شد و پیکر شهید «سید مرتضی کریمی» نیز به سمت امام‌زاده ابراهیم علیه‌السلام تشییع و در گلزار شهدای این بقعه متبرکه به خاک سپرده خواهد شد.
گفتنی است شهید «حسین عابدی» متولد ۱۳۵۶ و شهید «سید مرتضی کریمی» متولد ۱۳۷۲ عضو سپاه پاسداران بودند.
انتهای پیام

source