باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: گاهی بازیگران به دلیل‌های مختلف، بازی در نقش‌هایی را رد می‌کنند که بر خلاف انتظارشان به شخصیت‌هایی محبوب از نگاه مخاطبان تبدیل می‌شوند.
با وجود تمام شهرت و جوایزی که بازیگران هالیوود دریافت کرده و می‌کنند حتی اگر نقشی را رد کرده باشند که ممکن بود تاثیر زیادی در پیشرفت و مطرح شدن بیشتر آن‌ها بگذارد، با گذشت سال‌ها ممکن است هنوز هم از تصمیم خود پشیمان باشند. بازیگران زیادی از این دست وجود دارند که در این فهرست قصد داریم تعدادی از آن‌ها را معرفی کنیم.
گری مارشال برای فیلم سینمایی «زن زیبا» تنها مگ رایان را برای نقش اصلی در نظر گرفته بود، اما پیشنهاد بازی در این نقش چندین بار توسط رایان رد شد و در نهایت مارشال هم سراغ چند بازیگر دیگر از جمله میشل فایفر و والریا گولینو رفت که آن‌ها نیز برای نقش آفرینی در فیلم او تمایلی نداشتند.
برخی از بازیگران می‌ترسیدند بعد از بازی در این فیلم محبوبیت خود را از دست بدهند و برخی دیگر نیز به دلیل عدم شهرت مارشال حاضر به بازی در فیلم او نشدند. در نهایت این نقش به جولیا رابرتز رسید و او بدون تردید این نقش را قبول کرد و برای این نقش نامزد جایزه اسکار و بفتا شد و چندین جایزه برای آن دریافت کرد. این نقش مسیر او در هالیوود را نیز عوض کرد و شهرت او را افزایش داد.
کاپیتان «جک اسپارو» یکی از محبوب ترین شخصیت‌های سینمایی چند دهه اخیر سینما است که همگی آن را به خاطر نقش‌آفرینی جانی دپ می‌شناسیم. در پنج فیلمی که تاکنون از مجموعه «دزدان دریایی کارائیب» طی سال‌های ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۷ ساخته شده، دپ در همه فیلم‌ها حضور داشته است. تمامی فیلم‌های این مجموعه سینمایی با موفقیت روبه‌رو شدند و مجموع فروش این پنج اثر به حدود ۴.۵ میلیارد دلار می‌رسد. تقریبا می‌توان گفت که منتقدان هم این اثر را دوست داشته‌اند. سه فیلم اول دزدان دریایی کارائیب مجموعاً در ۱۱ بخش جوایز آکادمی نامزد شده‌اند و یک جایزه هم نصیب‌شان شده؛ اما به نظرتان ممکن است کسی بازی در این نقش را قبول نکند؟
۵ نقش ماندگاری که بازیگران معروف آن‌ها را رد کردند
نقش جک اسپارو برای اولین بار به جیم کری پیشنهاد شد و او اولین انتخاب کارگردان برای این نقش بود. او در آن زمان مشغول فیلمبرداری «بروس قادر مطلق» بود و به همین دلیل این پیشنهاد را رد کرد.
یکی دیگر از نقش‌های ماندگاری که میشل فایفر آن را رد کرد، بازی در فیلم سینمایی «سکوت بره‌ها» بود. اگرچه این نقش ممکن بود فایفر را از نظر هنری در جایگاه هنری بهتری قرار دهد، اما او پیشنهاد بازی در این فیلم را به دلیل خشونت زیادی که داشت رد کرد.
۵ نقش ماندگاری که بازیگران معروف آن‌ها را رد کردند

این نقش به جودی فاستر رسید و او توانست برای آن جایزه اسکار، گلدن گلوب و بفتا را دریافت کند. این فیلم در مجموع ۶۸ جایزه دریافت کرد و با بودجه‌ای کمتر از ۱۹ میلیون دلار بیش از ۲۷۰ میلیون دلار فروخت. «سکوت بره‌ها» در سال ۱۹۹۱ به پنجمین فیلم پرفروش سال تبدیل شد. از نظر مخاطبان نیز این فیلم امتیاز ۸.۶ را دریافت کرده و در بین ۲۵۰ اثر برتر تاریخ قرار گرفته است.
هافمن یکی از ستارگانی است که مخاطبان در هر سنی به دیدن آثار او علاقه مندند. او در انتخاب نقش‌هایش دقت زیادی می‌کند. در این بین نقش‌های بد زیادی توسط او رد شده‌اند، اما رد پیشنهاد بازی در فیلم سینمایی «راننده تاکسی» یکی از بدترین تصمیماتی بود که هافمن گرفت.
۵ نقش ماندگاری که بازیگران معروف آن‌ها را رد کردند
او گفته به دلیل عدم آشنایی با مارتین اسکورسیزی، پیشنهاد بازی در این فیلم را رد کرده است. زمانی که هافمن به ملاقات اسکورسیزی رفت، فیلم «راننده تاکسی» حتی فیلمنامه هم نداشت و هافمن فکر می‌کرد که به ملاقات یک کارگردان دیوانه رفته است و به همین دلیل پیشنهاد او را رد کرد. این نقش به رابرت دنیرو رسید و او توانست برای آن نامزد اسکار، گلدن گلوب و بفتا شود.
گوئینت پالترو، فرزند بروس پالترو، تهیه‌کننده و بلیث دانرِ بازیگر است و به همین دلیل نقش‌های مهمی از سوی کارگردان‌ها به وی پیشنهاد می‌شد. از بین این نقش‌ها می‌توان به بازی در فیلم سینمایی «تایتانیک» اشاره کرد که یازده جایزه را از ۱۴ نامزدی که کسب کرده بود، دریافت کرد. فروش این فیلم از ۲ میلیارد دلار هم عبور کرد و تا سال ۲۰۰۹ عنوان پرفروش‌ترین فیلم تاریخ را یدک می‌کشید. پالترو نقشی را رد کرد که کیت وینسلت برای آن نامزد جایزه اسکار و گلدن گلوب شد.
۵۷۲۴۵
​​​​​​​لاغری با دستگاه RF یکی از روش‌های نوین کاهش وزن برای کسانی است که نمی‌خواهند با روش‌های مرسوم و کم‌خطر لاغر شوند! از آنجایی که بسیاری از روش‌های لاغری تاکید زیادی بر رعایت رژیم غذایی و ورزش دارند، خیلی از افراد سراغ روش‌های به ظاهر ساده‌تری نظیر RF می‌روند؛ اما آیا استفاده از دستگاه RF می‌تواند گزینه مناسبی برای کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام باشد؟ عوارض استفاده از این روش برای لاغری چیست؟
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.