به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، ضبط فصل دوم برنامه “چجوری” با اجرا و تهیه‌کنندگی پرهام عمرانی آغاز شده و هر سه‌شنبه روی آنتن می‌رود.
پرهام عمرانی با اشاره به اینکه فصل جدید این برنامه به درخواست مخاطبان انجام شده، به تسنیم گفت: در فصل جدید این برنامه سعی کردیم از طریق ساخت برنامه تلویزیونی با جذابیت‌های بصری مهارت کلی زندگی را با توجه به نیازسنجی از مخاطب آموزش دهیم.
وی تأکید کرد: این سؤال که وقف چیست، ما را ترغیب کرد که برنامه‌ای با این موضوع بسازیم وقف یک سنت حسنه دینی و انسانی است و جزو کارهایی است که حال انسان را خوب می‌کند. بسیاری از افراد با هزینه‌های زیاد یا کم در حد یک آجر یا مدرسه اقدام به این عمل می‌کنند. وقف برای ما ایرانی‌ها یک  اتفاق آشناست، باتوجه به شرایط امروز جامعه و گستردگی موضوعات نیاز بود  مسائل مختلف وقف را بررسی کنیم.
مجری و تهیه‌کننده این برنامه تلویزیونی عنوان کرد: برنامه “چجوری” مانند دیگر برنامه‌ها سعی می‌کند زمانی که به مسئله‌ای ورود می‌کند به تمام ابعاد آن بپردازد.
عمرانی توضیح داد: فصل جدید برنامه در 26 قسمت ساخته و آماده پخش است. این برنامه سه‌شنبه‌ها ساعت 22:30 از شبکه مستند قابل پخش است و همچنین تکرار آن چهارشنبه‌ها ساعت 5 بامداد و 10 صبح قابل مشاهده است.
انتهای پیام/

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.