به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان،  فیلم‌های سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان از 16  تا 21 مهر در دو بخش مسابقه ایران و مسابقه بین‌الملل در سینما فلسطین همدان به نمایش در خواهد آمد.
فیلم‌های بخش مسابقه ایران در دو سانس 15 و 17 اکران همزمان با روز کودک و آغاز به کار جشنواره سی‌وچهارم، فیلم‌های نمایش داده می‌شوند. طبق اعلام مسئولان برگزار کننده این جشنواره در همدان فیلم‌های «یدو »به کارگردانی مهدی جعفری و «پسران‌دریا» کاری مشترک از افشین هاشمی و حسین قاسمی‌جامی در روز جمعه اکران خواهند شد.
فیلم «لیپار» ساخته حسین ریگی و «داستان‌های هزار و یک روز» به کارگردانی حبیب احمدزاده در دومین روز، «بام بالا» به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی و فیلم «برزنگی» اثری از حسین قاسمی‌جامی در روز یکشنبه، «بَلیط» کاری از مرتضی رحیمی و «شهر گربه‌های» سید جوادهاشمی در  روز دوشنبه 19 مهر و همچنین «میان صخره‌ها» اثری از مختار عبداللهی و «ترانه‌های پدری» به کارگردانی محمد بصیری در آخرین روز از جدول اکران‌ها به نمایش درخواهند آمد.  
سایر فیلم‌های جشنواره نیز بصورت آنلاین در پلتفرم‌های فیلیمو، هاشور و تیوا برای عموم علاقه‌مندان از طریق فضای مجازی قابل دریافت و مشاهده است.
همچنین 27 داور کودک و نوجوان همدانی برای انتخاب فیلم برتر از دید مخاطبان کودک و نوجوان، بعد از اکران فیلم‌ها،  آرا خود را در پورتال جشنواره ثبت خواهند کرد.
انتهای پیام/742/ ز

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.